חימום תת רצפתי ברעננה

עליכם לערוך אבחנה בין שני הסוגים של התקנת חימום תת רצפתי – חימום על ידי חשמל וכן חימום על ידי מים. העלות של ההתקנה תהיה מועטה יותר, אבל קיים קשר בינו לבין לקות במחלת הסרטן. מעת שנמצאה ראיה לכך, חדל הפרסום של מערכת זו, ובשל כך כיום נותרה רק הדרך של התקנת חימום תת רצפתי אשר מושתתת על מים חמים. אשר עוברת בצנרת במערכת אטומה. את המים אפשר לחמם על ידי אביזרים וכל מיני דרכים, אך הפרינציפ התשתיתי נשאר דומה – החום בדירה שלכם יופץ מהמים אשר בצנרת. דרך חימום זאת מבוצעת הלכה למעשה הרבה שנים והיא בטוחה ואינה מסכנת אתכם.

איך אפשר לחסוך במחיר של התקנת חימום תת רצפתי?

הנתון אשר משקף את המחיר של התקנת חימום תת רצפתי הינו בעצם האמצעי אשר מחמם את המים שלו. את המים אפשר לחמם על ידי נפט, חשמל, גז או סולר, אבל השיטה הכי אפקטיבית ובעלות הכי נמוכה היא חימום על ידי משאבת חום של אינוורטר. המחיר של הפעלת משאבה בא לכדי כעשרים וחמישה אחוז מהמחיר של חימום בדרכים שונות. בשל כך, במהלך השנים האחרונות קיימם מעבר לכדי שימו בדרך זאת.

חימום תת רצפתי ברעננה

האם התקנת חימום תת רצפתי על בסיס מים הולם כל סוגי המרצפות?

באופן כללי, המענה עבור שאלה זו הינו חיובי. אפשר ליהנות מן התקנת חימום תת רצפתי על בסיס מים בטיב נהדר על גבי כל סוגי המרצפות. סוג של מרצפות אשר לא יהלום התקנה שכזו הוא שטיח מקיר אל קיר, אשר לא נותן בידי החום להיפלט לחלל של החדר. עוד מצב שכיח הינו ריצוף מפרקט מבוצע בדרך שונה מריצוף של קרמיקה או אבן, בעוד שריצוף של אבן צובר חום וממשיך לפלוט חום אך לאחר שהיא חדלה לעבוד, הפרקט יעביר את החום ולא יצבור אותו כלל וכלל. הווה אומר – התקנת חימום תת רצפתי יבוצע הרבה זמן. עליכם לוודא בהקשר של סוג הפרקט, כדי למנוע מצב של חוסר הלימה בין סוג של פרקט לבין סוג של מערכת.

 

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן