חימום תת רצפתי ברעננה

עליכם לערוך אבחנה בין שני הסוגים של התקנת חימום תת רצפתי – חימום על ידי חשמל וכן חימום על ידי מים. העלות של ההתקנה תהיה מועטה יותר, אבל קיים קשר בינו לבין לקות במחלת הסרטן. מעת שנמצאה ראיה לכך, חדל הפרסום של מערכת זו, ובשל כך כיום נותרה רק הדרך של התקנת חימום תת רצפתי אשר מושתתת על מים חמים. אשר עוברת בצנרת במערכת אטומה. את המים אפשר לחמם על ידי אביזרים וכל מיני דרכים, אך הפרינציפ התשתיתי נשאר דומה – החום בדירה שלכם יופץ מהמים אשר בצנרת. דרך חימום זאת מבוצעת הלכה למעשה הרבה שנים והיא בטוחה ואינה מסכנת אתכם.

איך אפשר לחסוך במחיר של התקנת חימום תת רצפתי?

הנתון אשר משקף את המחיר של התקנת חימום תת רצפתי הינו בעצם האמצעי אשר מחמם את המים שלו. את המים אפשר לחמם על ידי נפט, חשמל, גז או סולר, אבל השיטה הכי אפקטיבית ובעלות הכי נמוכה היא חימום על ידי משאבת חום של אינוורטר. המחיר של הפעלת משאבה בא לכדי כעשרים וחמישה אחוז מהמחיר של חימום בדרכים שונות. בשל כך, במהלך השנים האחרונות קיימם מעבר לכדי שימו בדרך זאת.

חימום תת רצפתי ברעננה

האם התקנת חימום תת רצפתי על בסיס מים הולם כל סוגי המרצפות?

באופן כללי, המענה עבור שאלה זו הינו חיובי. אפשר ליהנות מן התקנת חימום תת רצפתי על בסיס מים בטיב נהדר על גבי כל סוגי המרצפות. סוג של מרצפות אשר לא יהלום התקנה שכזו הוא שטיח מקיר אל קיר, אשר לא נותן בידי החום להיפלט לחלל של החדר. עוד מצב שכיח הינו ריצוף מפרקט מבוצע בדרך שונה מריצוף של קרמיקה או אבן, בעוד שריצוף של אבן צובר חום וממשיך לפלוט חום אך לאחר שהיא חדלה לעבוד, הפרקט יעביר את החום ולא יצבור אותו כלל וכלל. הווה אומר – התקנת חימום תת רצפתי יבוצע הרבה זמן. עליכם לוודא בהקשר של סוג הפרקט, כדי למנוע מצב של חוסר הלימה בין סוג של פרקט לבין סוג של מערכת.