לוגו של חימום תת ריצפתי

חימום תת רצפתי בעמק יזרעאל

אנשים רבים מעידים על כך שבימות החורף הקרים, הם לא ממש בטוחים היכן יותר קר להם – בחוץ, או בבית, כאשר אמצעי החימום אינם פועלים.

כידוע, לאמצעי חימום יש תפקיד חשוב ומשמעותי בעונת החורף, כאשר בכוחם של אמצעים אלו לאפשר לנו ליהנות מבית חמים ונעים ולמעשה, מאיכות חיים.
מכיוון שצפון הארץ, ידוע כאחד האזורים הקרים ביותר, החשיבות של התקנת אמצעי חימום איכותיים ויעילים הינה אף גבוהה ומשמעותית יותר באזורים אלו, כך יוצא שהדרישה למערכת חימום תת רצפתי נמצאת בשנים האחרונות במגמת עליה.
כאן חשוב לציין שבכדי ליהנות מכל היתרונות של מערכת חימום תת רצפתי בעמק יזרעאל אשר כוללים בין היתר: פיזור חום שווה בכל החללים, פעולה שקטה וחסכונית וידידותית לסביבה, חשוב לבחור את המערכת בקפידה ולשים דגש משמעותי על כל נושא ההתקנה.

התקנת חימום תת רצפתי בעמק יזרעאל


התקנת מערכת חימום תת רצפתי בעמק יזרעאל ובכלל, מתאפשרת רק בהליך של בניית הבית או במסגרת שיפוץ מקיף.
מכיוון שהמערכת מותקנת מתחת לריצוף, המערכת אמורה להוות תוצר של תכנון יסודי וכל אחד משלבי ההתקנה אמור להתבצע בצורה מקצועית, יסודית ואיכותית.
כך יוצא, שבעת בחירת חברה המספקת שירות של התקנת חימום תת רצפתי, קיימת חשיבות גבוהה לשים דגש על פרמטרים כמו: מקצועיות, ניסיון ומוניטין בתחום – עבודת ההתקנה חייבת להתבצע על ידי מומחים בהתקנת מערכות מתקדמות.
בחירה מושכלת בחברה המתקינה תסב שקט נפשי בידיעה שבסיום עבודת ההתקנה, ניתן יהיה ליהנות מכל היתרונות של המערכת, לאורך זמן.

תמונה של חימום תת רצפתי בעמק יזרעאל
צפון הארץ ידוע כאחד האזורים הקרים ביותר בארץ, לכן עולה החשיבות של התקנת אמצעי חימום מתקדמים!

לקבלת הצעת מחיר עבור התקנת מערכות חימום בעמק יזרעאל 


עם השנים החורפים הולכים ונעשים יותר קרים ולכן, כיום הסקה לחימום מהווה סוג של מצרך בסיסי.
כך יוצא, שכל מי שרוצה ליהנות מהתועלות הרבות הטמונות באותה מערכת חימום תת רצפתי בעמק יזרעאל, חשוב שיבחר את המערכת כמו גם את החברה המתקינה בקפידה ובמקום הזה בדיוק נכנסת חברת אקוהיט לתמונה.
אקוהיט מתקינה ומשווקת מערכות חום, משאבות חום כבר מעל ל-20 שנה במקצועיות, אמינות ואחריות!

בכדי לעשות את הצעד הראשון בדרך לחורפים חמים ונעימים, מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת אקוהיט ולקבל את כל המידע על התקנת מערכת חימום תת רצפתי חייגו עכשיו – 1-700-700-742 

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

צינורות חימום תת רצפתי וטכנאי שמכוון את המרכזיות מים

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן