חימום תת רצפתי בטבריה

טבריה ממוקמת בצפון מדינת ישראל, באזור של בקעת כינורות בגליל התחתון. היא ממוקמת בחוף המערבי של הכינרת והינה העיר הבלעדית אשר נמצאת לחופי ימה זו. מספר התושבים של טבריה מונה כארבעים ושלושה וחצי אלף תושבים, כאשר שטח השיפוט שלה משתרע על פני חמישה עשר אלף וארבע מאוד דונם. טבריה נחשבת כיום למרכז תיירותי חשוב ביותר לאור הקרבה שלה לכינרת והקדושה הדתית שלה לנצרות וליהדות, וכן משמשת כמרכז מסחרי ותעשייתי אזורי.

חימום תת רצפתי - נעים וידידותי לסביבה

היתרונות של חימום תת רצפתי בטבריה

  • עלויות תחזוקה נמוכות – אחד הגורמים העיקריים לכך שאנשים בוחרים להתקין חימום תת רצפתי בטבריה הוא עלות אחזקה נמוכה במיוחד, הן במערכת מים והן במערכת חשמל לחימום תת רצפתי.
  • יעילות אנרגטית – חימום תת רצפתי בטבריה הרבה יותר אפקטיבי מאשר דרכים אחרות לחימום ובשל כך יותר חסכוני בהוצאות של האחזקה והחשמל. הבית שלכם ישמור על החום יותר מכל הדרכים לחימום המוצעות כיום. מערכת זו דורשת באופן יחסי מעט אנרגיה, על מנת שתוכל לשמור על החום הרצוי.

כיצד מתקינים חימום תת רצפתי בטבריה?

קיימות שתי דרכים להתקנה של חימום תת רצפתי בטבריה –

  • התקנה צמודה לחיפוי – במהלך הבנייה של הבית שלכם או במהלך השיפוץ שלו שמים את הריצוף מעל לגופי החימום, בלי להפריד ביניהם. באופן זה החום לא יישמר בצורה אחידה.
  • התקנה צמודה לבידוד – בעת הבנייה של הבית שלכם או בעת השיפוץ של הבית שלכם שמים את הריצוף על גבי רצפה יצוקה, מעליו שמים את הכבלים ואז מכסים בבטון. פיזור החום והמוליכות הינם אפקטיביים וחסכוניים באופן רב וישנה הגנה מפני מכות ושברים של הרצפה בבית שלכם.

משאבות חימום

בעשור האחרון ישנה עדות לכך כי יותר ויותר אנשים עושים שימוש במערכות מתקדמות עבור חימום הבית שלהם באמצעות משאבות חום כמוצר משלים למערכת חימום, זו טכנולוגיה אשר עוררה מהפך בענף החימום. חימום באמצעות משאבות חימום ינצל את אנרגיית השמש אשר תיקלט וכפועל יוצר ייווצר מעגל חימום באמצעות אנרגיה שהיא חסכונית עד בלי די. האפקטיביות האקולוגית והטכנולוגית של חימום על ידי משאבות חימום תבוא לידי ביטוי בהרבה פרויקטים ברחבי תבל ובמדינת ישראל –  זהו חימום בית בדרך של בנייה ירוקה.

אקוהיט – טלפון ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן