חימום תת רצפתי בטבריה

טבריה ממוקמת בצפון מדינת ישראל, באזור של בקעת כינורות בגליל התחתון. היא ממוקמת בחוף המערבי של הכינרת והינה העיר הבלעדית אשר נמצאת לחופי ימה זו. מספר התושבים של טבריה מונה כארבעים ושלושה וחצי אלף תושבים, כאשר שטח השיפוט שלה משתרע על פני חמישה עשר אלף וארבע מאוד דונם. טבריה נחשבת כיום למרכז תיירותי חשוב ביותר לאור הקרבה שלה לכינרת והקדושה הדתית שלה לנצרות וליהדות, וכן משמשת כמרכז מסחרי ותעשייתי אזורי.

חימום תת רצפתי - נעים וידידותי לסביבה

היתרונות של חימום תת רצפתי בטבריה

  • עלויות תחזוקה נמוכות – אחד הגורמים העיקריים לכך שאנשים בוחרים להתקין חימום תת רצפתי בטבריה הוא עלות אחזקה נמוכה במיוחד, הן במערכת מים והן במערכת חשמל לחימום תת רצפתי.
  • יעילות אנרגטית – חימום תת רצפתי בטבריה הרבה יותר אפקטיבי מאשר דרכים אחרות לחימום ובשל כך יותר חסכוני בהוצאות של האחזקה והחשמל. הבית שלכם ישמור על החום יותר מכל הדרכים לחימום המוצעות כיום. מערכת זו דורשת באופן יחסי מעט אנרגיה, על מנת שתוכל לשמור על החום הרצוי.

כיצד מתקינים חימום תת רצפתי בטבריה?

קיימות שתי דרכים להתקנה של חימום תת רצפתי בטבריה –

  • התקנה צמודה לחיפוי – במהלך הבנייה של הבית שלכם או במהלך השיפוץ שלו שמים את הריצוף מעל לגופי החימום, בלי להפריד ביניהם. באופן זה החום לא יישמר בצורה אחידה.
  • התקנה צמודה לבידוד – בעת הבנייה של הבית שלכם או בעת השיפוץ של הבית שלכם שמים את הריצוף על גבי רצפה יצוקה, מעליו שמים את הכבלים ואז מכסים בבטון. פיזור החום והמוליכות הינם אפקטיביים וחסכוניים באופן רב וישנה הגנה מפני מכות ושברים של הרצפה בבית שלכם.

משאבות חימום

בעשור האחרון ישנה עדות לכך כי יותר ויותר אנשים עושים שימוש במערכות מתקדמות עבור חימום הבית שלהם באמצעות משאבות חום כמוצר משלים למערכת חימום, זו טכנולוגיה אשר עוררה מהפך בענף החימום. חימום באמצעות משאבות חימום ינצל את אנרגיית השמש אשר תיקלט וכפועל יוצר ייווצר מעגל חימום באמצעות אנרגיה שהיא חסכונית עד בלי די. האפקטיביות האקולוגית והטכנולוגית של חימום על ידי משאבות חימום תבוא לידי ביטוי בהרבה פרויקטים ברחבי תבל ובמדינת ישראל –  זהו חימום בית בדרך של בנייה ירוקה.

אקוהיט – טלפון ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il