חימום תת רצפתי השאר פרטים וקבל יעוץ מקצועי ללא עלות

מה זה בכלל חימום תת רצפתי? סרטון הקדמה

למה עדיף חימום תת רצפתי מיתר המחממים בשוק? סרטון 1

איזה חימום תת רצפתי עדיף? על מים או על חשמל? סרטון 2

אקוהיט - כל התשובות על חימום תת רצפתי! סרטון 3

מה חשוב לדעת ומה בדיוק לבדוק כשמעוניינים לרכוש חימום תת רצפתי? סרטון 4

ירוק וידידותי לסביבה

כיום, לכל נושא איכות הסביבה יש חשיבות מרובה, מערכת "אקוהיט" אינה מזהמת את הסביבה ע"י פליטת חומרים מסוכנים הנפלטים כתוצאה משרפת דלקים למיניהם או קרינה אלקטרו מגנטית הנפלטת ומסכנת את בריאות האדם. רוב האנרגיה אותה צורכת המערכת נלקחת מהשמש ורק חלק קטן מאוד מופעל בצורה חשמלית.

 

חימום תת רצפתי צף ע"י עילוי חום מהרצפה

שיטת חימום התופסת פופולריות רבה בשנים האחרונות היא חימום תת רצפתי. בחימום מסוג זה, מטמינים צנרת מים תחת מרצפות הבית, ע"י חימום המים מתפזר החום בצורה שווה בכל חלקי הבית ומשרה אווירה נעימה וקלילה. חשוב להבין כי בנוסף ליעילות ולחיסכון בשימוש בחימום מעיין זה, יש ערך מוסף לפן הבריאותי אותו החימום מקנה.

איך זה בעצם עובד ?

השיטה עובדת על תאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחממות בהתאמה לפלגה גוף העליון אשר מחומם בטמפרטורה נכונה יותר ובריאה יותר. מלבד זאת, יש לציין כי עקב השימוש במים לצורך חימום, אין שימוש בחשמל הפולט קרינה אלקטרו מגנטית.

הדגמה לחימום תת רצפתי
סטייל

מערכת "אקוהיט" - מעוצבת תחת ריצוף הבית ובכך היא מתמזגת בסביבה בצורה הומוגנית, אין כל צנרת הגלוייה לעין. במערכת הושקעו משאבי פיתוח רבים ויקרים, הפעלת המערכת מתבצעת פעם אחת בתחילת החורף ועד סוף החורף המערכת מתפקדת באופן עצמאי, ללא התערבות המשתמש.

מה טוב במערכת

"אקוהיט" פועלת בצורה אוטומטית ושולטת על אזורי חימום שונים ובדרגות חימום שונות. הזמנים יקבעו מראש ע"י המשתמש וניתן יהיה לשנותם בכל רגע נתון. בנוסף, ניתן לחבר את מערכת "אקוהיט" למערכת "בית חכם" ובכך להגדיל את אופציות השליטה במערכת.

אמינות

מערכת אקוהיט מצוידת בטכנולוגיה מתקדמת השמה דגש על אמצעי הגנה מרובים השומרים על המערכת מתקלות (מעל 10 מחסומי הגנה), מאריכים את חייה ומקנים שקט נפשי וביטחון ללקוח. המערכת נבדקה בקפדנות תחת עומסים כבדים ולחצי עבודה גבוהים, כל אביזר נבחר בקפידה, עבר בדיקות איכות, בקרה ותקן.במערכת החימום של "אקוהיט" אינה מצריכה שרות שנתי ו/או טיפולים יקרי ערך, המערכת היינה מערכת סגורה, כך שהמים עוברים סירקולציה ואין כל חשש להצטברות אבנית וסתימות.

חיסכון

אף על פי שהמערכת עובדת 24 שעות ביממה כל עונת החורף, היא חסכונית להפליא בעלויות התפעול וניתן לחסוך באמצעותה סכום המגיע עד ל - 10,000 ש"ח במשך העונה, וזאת אל מול בדיקה כנגד מערכות החימום האחרות (גז, מיזוג אוויר, נפט ו- חימום תת ריצפתי).

 למה אתה מחכה זה לא עולה כסף שלח בקשה וקבל הצעה ⇓