איך לחמם את הבית באופן יעיל ולשלם פחות?

קיימות כמה דרכים לחימום הבית בחורף. בעלי הנכסים שוקלים את האופציות השונות ובהתאם לכך הם מקבלים החלטות על בסיס נוחות ועל בסיס יעילות אנרגטית וכמובן לשלם כמה שפחות על חימום הבית.

שיטות נפוצות לחימום בתים בחורף

תמונה של משפחה עם חימום תת רצפתי ביקצרין

הדרך המקובלת ביותר היא באמצעות מיזוג אוויר. הלקוחות רוכשים את המזגנים המתאימים ביותר בהתאם לגודלם של החללים, לאופן הפעולה שלהם כמו מזגן עילי או רצפתי, כמה כוח סוס ועוד. מדובר בפרויקט גדול ויקר, כאשר ממזגים את כל הבית.

אופציה נוספת היא תנור חשמל בעל ספירלות או מפזר חום שהם מחממים ברדיוס סביבם בלבד כך שזהו חימום נקודתי ומעבר לטווח הקרוב, לא חשים כל כך בחום שנפלט.

שיטת חימום חדשניות לבתים

תמונה של מערכת חימום תת רצפתי מתחת לאריחים

כאשר עוברים לדירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה שנרכשה, מחפשים פתרונות אפקטיביים איך לחמם את הבית באופן יעיל ולשלם פחות. הדיירים בוחנים כמה וכמה אפשרויות והשיטה המתוחכמת אשר תופסת גלים היא חימום תת רצפתי.

היתרונות של שיטה זו הם רבים מאד כיוון שכל המערך ממוקם מתחת לריצוף ולכן לא נראה לעין כלל. אפשר להתקין חימום תת רצפתי בשיטה של חימום בצנרת ייעודית למטרה זו. מדובר בצינור אחד ללא חיבורים בכל השטח רחב הידיים, הצינורות מלאים במים ומשאבת חום מחממת ללא הפסקה את כל כמות המים. העלות של ההתקנה היא יקרה אך לעומת זאת החיסכון האנרגטי הוא משמעותי מאד ולכן הדיירים מחזירים את ההשקעה תוך תקופה קצרה והאחזקה השוטפת היא זולה באופן מהותי מהוצאות האחזקה עבור מיזוג.

אנשי המקצוע מסבירים גם על דרך נוספת איך לחמם את הבית באופן יעיל ולשלם פחות וזאת באמצעות מערכת חימום תת רצפתי אשר מבוססת על חשמל. לצורך כך יש להגדיל את החשמל בבית לאופציה של 3 פאזות, ההתקנה היא זולה אך התשלום החודשי הוא גבוה יותר – לכן שיטת חימום תת רצפתי על מים הוא הזול ביותר מבחינת תחזוקה שוטפת וניתן לחסוך עד כ- 10,000 ₪ בחימום הבית. בני הבית ובעיקר הילדים שהולכים יחפים גם בחורף, מרוצים מאד מהמערך התת רצפתי שהוא היעיל והנוח ביותר לשימוש יום יומי.

חימום תת רצפתי השוואת מחירים

אם גם אתם מעוניינים במערכת חימום רצפתי לביתכם, השאירו כאן את פרטיכם ונעביר לכם הצעת מחיר בהקדם!

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן