לוגו של חימום תת ריצפתי

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת לאור היתרונות הרבים של מערכת זו ובעיקר החיסכון המהותי בנושא צריכת חשמל חימום תת רצפתי.

מהו חימום מים תת רצפתי?

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פרויקט מסוג זה יש לבצע לפני התקנת הפרקט או הריצוף כיוון שהוא מונח באופן ישיר על הקרקע ורק בתום ההתקנה מדביקים אריחים, או לחלופין מתקינים פרקט מעץ טבעי מלא אשר מסוגל לעמוד בחום העצום אשר נובע ממערכת מתוחכמת זו.

מערך ריצוף תת רצפתי בנוי מצינור ייעודי למטרה זו אשר בנוי משלוש שכבות של פלסטיק וגם שכבה של אלומיניום. ההתקנה היא של צינור מלא ולא של חלקים שלו וזאת כדי למנוע זליגה של מים בנקודות החיבור.

על קרקע מפולסת מניחים שכבה של אבני חצץ סומסום ועל תשתית זו מתקינים את הצינור בצורה של שבלול על פני כל השטח כדי שפיזור החום יהיה אחיד. החום עולה באופן טבעי כלפי מעלה ומחמם באופן שווה את כל חלל החדר.

היתרונות של חימום תת רצפתי באמצעות מים

חימום תת רצפתי באשדוד

את המערכת לא רואים כלל כיוון שלאחר ההתקנה מכסים זאת בריצוף על פי הבחירה. ההפעלה היא לאורך כמה שעות ברצף כדי לקבע רמת טמפרטורה אחידה לאורך כל היום. לאור השיטה המיוחדת צריכת חשמל חימום תת רצפתי היא מינורית יחסית והעלויות של תשלומי החשמל הם זולים מאשר אמצעי חימום אחרים, כמו מיזוג אוויר או חימום באמצעות תנורי נפט או קמין.

בדרך זו נוצר חיסכון אנרגטי משמעותי, צריכת חשמל חימום תת רצפתי היא פחותה והלקוחות חשים בכך מהר מאד בהשוואה של חשבונות החשמל החודשיים של השנה הנוכחית, מול הצריכה והעלויות הגבוהות בחורף הקודם.

ההערכה היא שעבור דירה שגודלה כ – 100 מ"ר העלות החודשית לחימום כל הבית לאורך כל החודש תנוע בין   1,000– 1,500 ₪.
במקרים אחרים יתכן חיסכון כספי של עד כ- 10,000 ₪ בשנה בחימום הבית

ביקורת חיובית בפייסבוק על התקנת מערכת חימום תת רצפתי

אם הרעיון קוסם לכם, השאירו את פרטיכם ונציג מומחה של חימום תת רצפתי ישוחח אתכם בהקדם

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן