פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של פתרונות חימום לבית פרטי והיא מערכת חימום תת רצפתי אשר מבוססת על חימום המים שזורמים בתוך הצינורות הממוקמים מתחת לריצוף או לפרקט.

פתרונות חימום לבית פרטי

בבתים רבים הותקנו מזגנים, ברוב המקרים מתקינים מזגן בעל נפח קירור גדול בסלון לאור גודלו וכיוון שבני הבית נמצאים בו לאורך שעות רבות בכל יום. מעבר לכך קיימים מזגנים קטנים יותר בכל אחד מהחדרים ומפעילים אותם רק כשנמצאים בתוך החדר, כדי לא לבזבז אנרגיה. המזגנים הם יעילים אך הם זוללי אנרגיה ולאורך כל השנה חשבונות החשמל של המשפחה הם גבוהים מאד.

אופציה נוספת היא התקנה של קמין בחדר המגורים. הקמין הוא גם פריט עיצובי ולא רק מקור חום, מאד נעים להביט על הגחלים הלוחשות וליהנות מהחום שהוא מפיץ בחלל הסלון.

פתרונות חימום לבית פרטי – השיטה המובילה 

חימום תת רצפתי הוא האופציה הנדרשת ביותר מתוך פתרונות חימום לבית פרטי וזאת לאור העובדה שמערך זה מחמם את כל חלקי הבית גם כשמדובר בבית המשתרע על כמה קומות בעלויות אנרגטיות פחותות.

השימוש במערך זה הוא בטיחותי כיוון שבימי החורף הוא פועל כל הזמן ברמת טמפרטורה נמוכה ונורמטיבית ולכן כאשר קר המערך כבר פעיל ומחמם את הנקודות הספציפיות בהתאם להפעלה של הלקוחות. כאשר המערכת פועלת בימי החורף, התחושה היא נעימה מאד, חמימות שמתפשטת בכל חלקי הבית ולא חום מעיק כפי שקיים באמצעי חימום אחרים.

פתרונות חימום לבית פרטי – התקנה של מערכת חימום תת רצפתי

מתקינים מערך זה על תשתית סומסום שמונחת על הקרקע. מחברים את הצינור הארוך שמיוצר משכבות של פלסטיק ואלומיניום באופן ייעודי למטרת הולכת המים החמים. המבנה הוא מעין שבלול וכך מכינים את כל המערך ומחברים אותו לחדרים ולחללים השונים. לאחר שהמקום מתייבש מרצפים באריחים או מתקינים פרקט מעץ מלא.

אם גם אתה רוצה ליהנות מהאופציה המוצלחת של חימום תת רצפתי, השאר כאן את פרטיך ונשוחח אתך בהקדם.

חברת אקוהיט

חברת אקוהיט

חברת אקוהיט היא החברה המתקדמת והוותיקה ביותר בישראל להתקנה ותחזוקה של מערכות חימום תת רצפתי ומתמחה במערכות חימום תת רצפתי מבוססות מים - המערכות היעילות ביותר והחסכוניות ביותר בשוק העולמי והישראלי בפרט.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

דילוג לתוכן