לוגו של חימום תת ריצפתי

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של פתרונות חימום לבית פרטי והיא מערכת חימום תת רצפתי אשר מבוססת על חימום המים שזורמים בתוך הצינורות הממוקמים מתחת לריצוף או לפרקט.

חימום של בית מגורים פרטי

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

בבתים רבים הותקנו מזגנים, ברוב המקרים מתקינים מזגן בעל נפח קירור גדול בסלון לאור גודלו וכיוון  שבני הבית נמצאים בו לאורך שעות רבות בכל יום. מעבר לכך קיימים מזגנים קטנים יותר בכל אחד מהחדרים ומפעילים אותם רק כשנמצאים בתוך החדר, כדי לא לבזבז אנרגיה. המזגנים הם יעילים אך הם זוללי אנרגיה ולאורך כל השנה חשבונות החשמל של המשפחה הם גבוהים מאד.

אופציה נוספת היא התקנה של קמין בחדר המגורים. הקמין הוא גם פריט עיצובי ולא רק מקור חום, מאד נעים להביט על הגחלים הלוחשות וליהנות מהחום שהוא מפיץ בחלל הסלון.

השיטה המובילה לחימום בית פרטי

חימום תת רצפתי בחולון

חימום תת רצפתי הוא האופציה הנדרשת ביותר מתוך פתרונות חימום לבית פרטי וזאת לאור העובדה שמערך זה מחמם את כל חלקי הבית גם כשמדובר בבית המשתרע על כמה קומות בעלויות אנרגטיות פחותות.

השימוש במערך זה הוא בטיחותי כיוון שבימי החורף הוא פועל כל הזמן ברמת טמפרטורה נמוכה ונורמטיבית ולכן כאשר קר המערך כבר פעיל ומחמם את הנקודות הספציפיות בהתאם להפעלה של הלקוחות. כאשר המערכת פועלת בימי החורף, התחושה היא נעימה מאד, חמימות שמתפשטת בכל חלקי הבית ולא חום מעיק כפי שקיים באמצעי חימום אחרים.

התקנה של מערכת חימום תת רצפתי

מתקינים מערך זה על תשתית סומסום שמונחת על הקרקע. מחברים את הצינור הארוך שמיוצר משכבות של פלסטיק ואלומיניום באופן ייעודי למטרת הולכת המים החמים. המבנה הוא מעין שבלול וכך מכינים את כל המערך ומחברים אותו לחדרים ולחללים השונים. לאחר שהמקום מתייבש מרצפים באריחים או מתקינים פרקט מעץ מלא.

אם גם אתה רוצה ליהנות מהאופציה המוצלחת של חימום תת רצפתי, השאר כאן את פרטיך ונשוחח אתך בהקדם.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן