לוגו של חימום תת ריצפתי

עמידות מערכת חימום תת רצפתי לטמפרטורה

רבים מלקוחתינו חששו בעבר מעמידות המערכת התת רצפתי לטמפרטורות קיצון נמוכות וכן גבוהות, אנחנו באקוהיט כאן כדי להוריד חששות ונסביר במאמר הבא על עמידות משאבות החום בפני טמפרטורות קיצון.חימום תת רצפתי בטמפרטורות קיצון - אקוהיט

על משאבות חום וטמפרטורות קיצון

לכל מערכת חימום תת רצפתית יש את מערכות ההגנה שלה, הגנה על הצינורות והכי חשוב על לב המערכת- משאבת החום. ישנם מערכות איכותיות יותר ואיכותיות פחות וכמובן שההגנות השונות על המערכת נגד שחיקה ועמידות המערכת לטמפרטורות קיצון הם הגורמים העיקרים למניעת בלאי ובעיות תפעול במערכות.

טמפרטורות גבוהות- ישנם מערכות חימום תת רצפתי עובדות על חשמל או לחלופין על סולר ולהם התמודדות קשה עם בעיות של חימון יתר של משאבת החום, הטמפרטורה במערכות אלה מגיעות לגובה רב ואף מצריכות התקנה של מערכת  ויסות חום חיצונית במיוחד למשאבת החום, במערכות אלה ישנו סיכון גבוה לקצרים חשמלים, שריפה וכן בלאי של המרכיבים.
לעומת זאת כשמדובר על מערכת תת רצפתית עם משאבת מים מתקדמות יש ויסות חום אוטומטי של המערכת וכן המערכת פועלת בטמפרטורות נמוכות כאשר החום עולה מהרצפה בצורה אחידה ושומר על בית חמים ונעים, בצורה זאת קטן הסיכוי לנזקים ובלאי במערכת בצורה ניכרת.

אולי יעניין אותכם: משאבות חום >>

טמפרטורות נמוכות- כשמדובר על טמפרטורות נמוכות מאוד גם כאן יש בעיתיות מסויימת, כשטמפרטורות נמוכות יש מערכות חימום מסויימות שיצרכו להתאמץ יותר על מנת לווסת את החום בבית, דבר שגורם לשחיקה של המערכת וכן מגדיל את עלויות צריכת החשמל וכן את הסיכוי לפרוץ שריפה עקב המאמץ של המערכת, בנוסף במערכות חשמליות משאבת החום לא תמיד תהיה עמידה לקור הרב ויכולות לקפוא ולהפסיק לעבוד.
לעומת זאת, חימום תת רצפתי עם מערכת מים מתקדמת יכולות לעבוד ד קור של (10-) מעלות ללא מאמץ מיוחד, עובד בטמפרטורות נמוכות קבועות ופועלת לסירוגין ובכך מונעת שחיקה, שריפה, וצריכה מוגברת של חשמל.

 

אקוהיט- משאבות חום ומערכות חימום תת רצפתיות מהמתקדמות שיש!

התקדמו איתנו למערכת חימום תת רצפתי מים ותהנו מחימום אחיד, איכותי וחסכוני למשך כל השנה, אלפי בתי אב בישראל כבר הבינו שאין צורך לקפוא בחורף הקרוב וכבר נהנים ממערכת חימום מתקדמת הנשמרת לשנים רבות וחוסכת בעלויות החשמל.

אנחנו זמינים לכל שאלה או בקשה, צרו איתנו קשר באתר, בטלפון–  ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

צינורות חימום תת רצפתי וטכנאי שמכוון את המרכזיות מים

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן