משאבות חום

לייעוץ ובדיקת התאמה השאירו פרטים

מה זה משאבות חום?

ההגדרה הכי פשוטה למשאבת חום היא התקן המוציא חום ממאגר חום אחד ומעבירו לאחר," המונח "משאבה", מתאר מכשיר אשר באפשרותו להפוך את כיוון הזרימה הטבעי של החום.  במערכות חימום תת רצפתי, משאבות החום מנצלות את החום אשר קיים בסביבתן, דרך "שאיבת" החום מהאוויר, ובעזרתו מחממת המשאבה את המים אשר נמצאים במערכת החימום התת רצפתי. במילים אחרות? טכנלוגיה מתקדמת, יעילה, חסכונית וידידותית לסביבה.

הדמייה של משאבות חום לבית

האם משאבת חום תופסת הרבה מקום בבית? והאם היא רועשת?

משאבות החום כוללות מכשיר הדומה ליחידה החיצונית של מזגן – מאוורר שמושך אוויר מבחוץ אל תוך המערכת. המאוורר יכול לייצר רעש אך עוצמת הרעש תלויה באיכות משאבת החום ובמקצועיות ההתקנה – כאן אקוהיט באים לידי ביטוי. אנחנו משתמשים במוצרים הטובים ביותר בשוק ואנו בעלי ניסיון מצטבר של עשרות שנים בהתקנות מערכות חימום תת רצפתיות. על כן אנחנו מציעים אך ורק את המאווררים הכי טובים שיש בשוק ויודעים איפה למקם אותם ככה שיהיו יעילים ושקטים.

לייעוץ ובדיקת התאמה השאירו פרטים

יתרונות משאבות חום

למשאבות חום יתרונות רבים שהופכים את המשאבה לפיתרון הנבחר והמועדף ע"י רוב בעלי המקצוע, משאבות החום שאנחנו משתמשים בהן בטיחותיות, אמינות וחסכוניות. מעבר לכך השימוש במשאבות חום עדיף ממספר סיבות:

  • משאבות חום הן הפתרון הירוק מבחינת פליטת גזים וצריכת אנרגיה.
  • משאבות חום חסכוניות בשל צריכת חשמל יעילה.
  • משאבות חום מספקות חימום מדויק ואמין לאורך זמן.
  • משאבות חום מתאימות לתנאי המזג אוויר הישראלי.
  • משאבות חום אינן דורשות קנייה והחזקה של דלקים וחומרי בעירה לטובת החימום.

משאבה כחול-לבן של חברת אקוהיט

משאבות חום של חברת EcoHeat הן ייחודיות. אנו מרכיבים אותן באופן בלעדי תוך מתן דגש מירבי על אפקטיביות לצד אסטתיות ומראה מודרני מושך. אנו מקפידים על הרכבת המשאבה מהרכיבים המתקדמים בשוק העולמי. רק באמצעות מעקב צמוד ובחינת המוצר במעבדות יעודיות, אנו יודעים להבטיח כי המשאבה הבלעדית של חברת EcoHeat היא המוצר הכחול-לבן המתקדם והאמין בשוק, כפי שמגיע לצרכן הישראלי.

חברת EcoHeat משקיעה מאמצים רבים בפיתוח והתאמת המוצרים לדרישות השוק הישראלי. במשאבות חום הייחודית של חברת EcoHeat, ישנם מגוון רב של אמצעי הגנה, אשר שומרים על משאבות החום שיאריכו ימים וישרתו את הלקוח לאורך שנים רבות, ללא תקלות.

אלפי משאבות חום של חברת EcoHeat, שווקו בכל רחבי הארץ במשך למעלה מ-10 שנים, והן הוכיחו את יעילותן גם במקרי קיצון. בחורף 2011-2012, כאשר הטמפרטורה באזור הרי ירושלים הגיעה מתחת ל-0 מעלות צלזיוס והשלג ברחובות נערם – המשאבות של חברת EcoHeat עבדו ללא הפסקה וסיפקו חימום לבתים בצורה מיטבית. גם ביישוב אלרום שברמת הגולן, המערכת לא אכזבה את לקוחותיה כאשר המעלות בחוץ הגיעו למינוס 14 מעלות!

צינור חימום תת רצפתי
דילוג לתוכן