מערכות חימום תת רצפתי חדשניות

חימום תת רצפתי לבית

חימום תת רצפתי

מערכת חימום תת רצפתי של אקוהיט בנויה מצינורות מים הנמצאים תחת ריצוף הבית ובהם זורמים המים החמים. כל זאת ללא התערבות חשמלית היוצרת קרינה אלקטרומגנטית העלולה לגרום נזק כבד לבריאות המשפחה והסובבים.
עם אקוהיט תשפרו את רמת החיים.


לעוד סרטונים

משאבות חום - תמונה של תרשים משאבת חום

משאבות חום

משאבת חום – HEAT PUMP היא מוצר הכובש את העולם ובשנים האחרונות כובש את ישראל.
הטכנולוגיה החדשה בה משתמשים חוללה מהפך בעולם כולו ע"י מערכת חימום המנצלת את קרני השמש ולכן הינו אפקטיבי, חיסכוני ונקי, אינו מזהם את הסביבה ולא פולט קרינה.


כניסה לדף של משאבות חום

המלצות על מערכות חימום תת רצפתי - תמונה של שמש בשדה

לקוחות מספרים

חברת אקוהיט מתמחה כבר שנים רבות בתחום מערכות חימום תת רצפתי ומעניקה שרות למאות לקוחות מרוצים. לקוחותינו ממליצים ונהנים מהשרות הטוב ביותר. לכתיבת המלצה לחץ על כפתור לקוחות מספרים שלח לנו המלצה ואנו נעלה אותה לאתר. לצפייה בהמלצות לחץ על כפתור.


לקוחות מספרים


חימום תת רצפתי צף ע"י עילוי חום מהרצפה

שיטת חימום התופסת פופולריות רבה בשנים האחרונות היא חימום תת רצפתי. בחימום מסוג זה, מטמינים צנרת מים תחת מרצפות הבית, ע"י חימום המים מתפזר החום בצורה שווה בכל חלקי הבית ומשרה אווירה נעימה וקלילה. חשוב להבין כי בנוסף ליעילות ולחיסכון בשימוש בחימום מעיין זה, יש ערך מוסף לפן הבריאותי אותו החימום מקנה.

איך זה בעצם עובד ?

השיטה עובדת על תאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחממות בהתאמה לפלגה גוף העליון אשר מחומם בטמפרטורה נכונה יותר ובריאה יותר. מלבד זאת, יש לציין כי עקב השימוש במים לצורך חימום, אין שימוש בחשמל הפולט קרינה אלקטרו מגנטית.

מה טוב במערכת

"אקוהיט" פועלת בצורה אוטומטית ושולטת על אזורי חימום שונים ובדרגות חימום שונות. הזמנים יקבעו מראש ע"י המשתמש וניתן יהיה לשנותם בכל רגע נתון. בנוסף, ניתן לחבר את מערכת "אקוהיט" למערכת "בית חכם" ובכך להגדיל את אופציות השליטה במערכת.

אצלנו באקו היט תוכלו ליהנות משירות מהיר, אמין ומקצועי
אל תתמהמהו וצרו עמנו קשר עוד היום!
אנו מספקים מערכות חימום תת רצפתי וכמו כן הסקה מרכזית מהמתקדמות בשוק החימום. תוכלו לפנות אלינו במייל או טלפונית ולקבל ייעוץ והתאמת הסקה מרכזית האידאלית עבורכם!

התקשרו עכשיו: 1700-700-742 

אמינות

מערכת אקוהיט מצוידת בטכנולוגיה מתקדמת השמה דגש על אמצעי הגנה מרובים השומרים על המערכת מתקלות (מעל 10 מחסומי הגנה), מאריכים את חייה ומקנים שקט נפשי וביטחון ללקוח. המערכת נבדקה בקפדנות תחת עומסים כבדים ולחצי עבודה גבוהים, כל אביזר נבחר בקפידה, עבר בדיקות איכות, בקרה ותקן.

חיסכון

אף על פי שהמערכת עובדת 24 שעות ביממה כל עונת החורף, היא חסכונית להפליא בעלויות התפעול וניתן לחסוך באמצעותה סכום המגיע עד ל – 10,000 ש"ח במשך העונה, וזאת אל מול בדיקה כנגד מערכות החימום האחרות (גז, מיזוג אוויר, נפט ו- חימום תת ריצפתי).

ידידותי לסביבה

כיום, לכל נושא איכות הסביבה יש חשיבות מרובה, מערכת "אקוהיט" אינה מזהמת את הסביבה ע"י פליטת חומרים מסוכנים הנפלטים כתוצאה משרפת דלקים למיניהם או קרינה אלקטרו מגנטית הנפלטת ומסכנת את בריאות האדם. רוב האנרגיה אותה צורכת המערכת נלקחת מהשמש ורק חלק קטן מאוד מופעל בצורה חשמלית.

סטייל

מערכת "אקוהיט" – מעוצבת מתחת לרצפת הבית ובכך היא מתמזגת בסביבה באופן הומוגני, אין כל צנרת הגלוייה לעין. במערכת שלנו הושקעה מחשבה רבה ומשאבי פיתוח יקרים, הפעלת המערכת "אקוהיט" מתבצעת  אך ורק בתחילתו של החורף פעם אחת, בהתאם לכך המערכת מתפקדת בצורה עצמאית עד סוף החורף, ללא התערבות אנושית.


מה זה בכלל חימום תת רצפתי? סרטון הקדמה

https://youtu.be/G7FBFFTePuA

מה חשוב לדעת ומה בדיוק לבדוק כשמעוניינים לרכוש חימום תת רצפתי?

https://youtu.be/qlUHaEqQkE4

אקוהיט מבקרת בערוץ 10

https://youtu.be/r2s2wqTELa0