מאמרים

חימום תת רצפתי זו לא פריבילגיה של אנשים עשירים!!!
אני תמיד אוהב להשתמש במשפט של אחת הלקוחות שלנו מאזור חדרה כאשר נפגשו בבית שלה לאחר שמערכת חימום תת רצפתי כבר עובדת אצלה בבית.
" אני לא רציתי את המערכת כי לא היה לנו תקציב לזה ובגלל שבעלי התעקש, עשינו את זה ורק היום אני מבינה שזה הדבר הכי הטוב שעשינו בבית, אם היום היו שואלים אותי האם אני רוצה לעשות חימום תת רצפתי או לא אז לא הייתי מתלבטת כלל, זה הדבר הראשון שהייתי עושה בבית, הייתי מוותרת על דברים אחרים אבל לא על זה. ותגובות בנוסח דומה אנחנו מקבלים כל הזמן.
לעתים לקוחות לא תמיד מבינים את החשיבות של התקנת מערכת חימום תת רצפתי על מים עם משאבת חום. רק לאחר שנכנסים לגור בבית מבינים את המשמעות ואת העונג הזה של להתעורר כל בוקר בבית חם, לחזור מעבודה והילדים מבית הספר לבית חם, יש מים חמים ללא הפסקה ואין צורך בהתעסקות "בהפעלת הדוד החשמלי והמתנה עד שיתחמם" וכל זאת, כאשר התשלום של חשבון החשמל נמוך יחסית.
לא פעם, שמעתי מהלקוחות שלנו את המשפט: "אני לא מבין איך היינו חיים בלי חימום תת רצפתי לפני שעברנו לבית החדש".
טעות נפוצה של הרבה אנשים שבונים בתים חדשים היום, היא, שהם חושבים שאנחנו גרים במדינה לא מאוד קרה ולכן אפשר לוותר על המערכת "הרי יש מזגנים ואם עד היום הסתדרנו עם המזגנים אז זה מספיק".
הרבה אנשים שאנו פוגשים אשר אומרים לנו " עשיתי טעות שלא התקנתי את המערכת, הלוואי והיה אפשר לעשות את זה עכשיו אבל להרים את כל הריצוף ולרצף מחדש את כל הבית לא סביר שנעשה"
כאשר אני שומע את המשפט " החלטנו לוותר על חימום תת רצפתי כי לא הכנסנו את זה לתקציב שלנו" או סיבות כאלה ואחרות למה החליטו לא לעשות חימום תת רצפתי על מים עם משאבת חום, אני מאשים את עצמי ואת אנשי הצוות שלנו בכך שלא הצלחנו להסביר ולהעביר מסר שחימום תת רצפתי עם משאבת חום זה לא אופציה! זה חובה בכל בית!
זה שלא הכנסתם את זה לתקציב בניית הבית זה טעות הראשונה שעשיתם ולאחר שהוסבר לכם על המערכת והחלטתם לא לעשות, זו הטעות השנייה והגדולה ביותר שעשיתם.
לחיות בבית החדש שבניתם, הרי הגשמתם חלום אבל בעצם לא הגשמתם אותו עד הסוף כי אם לא עשיתם חימום תת רצפתי עם משאבת חום, אז החלום שלכם הוא לא מושלם ואתם תמשיכו לחלום ולהאשים את עצמכם "חבל שלא עשינו לפחות הכנות... כך יכולנו לחסוך עלויות והייתה נשארת לנו האפשרות להשלים את המערכת אחר כך"
הצטרפו אל מאות לקוחותינו המרוצים שנהנים מחורף חם ונעים.