חימום תת רצפתי - המלצות

לקוחות "אקוהיט" ממליצים

לפני כל רכישה או החלטה על על קנייה של מוצר מסויים אנחנו רוצים לדעת שאנשים רבים ניסינו אותו לפנינו, ובעיקר, אנחנו רוצים לדעת שהוא טוב, אמין, בטוח ויענה על הצורך שלנו. בדיוק בשביל אספנו עבורכם המלצות מלקוחות שהתקנו בבתים שלהם את מערכת החימום התת רצפתית שלנו, מבוססת מים.

התקינו אצלי זה עתה תשתית, ביצוע מעולה והגיבו במהירות לשינוי שנדרש ברגע האחרון (כתוצאה מטעות שלי) תודה רבה גיא, יגאל, קווין ומיכאל
ערן הירשברג
אני רכשתי משאבת חום ממיכאל לפני החורף. מיכאל עשה רושם של אדם אמין ומקצועי… תחושותיי היו נכונות. אני גר בהר אדר, אזור קר מאוד בהרי ירושלים והמערכת משרתת אותי נאמנה. גם בימי השלג של דצמבר הכל עבד בצורה תקינה ומעבר למצופה.
חוגיראת בורהאן ואחלאס
בנינו בית בכפר ולפני שלב גמר , החלטנו להרכיב מערכת חימום . קיבלנו המלצות להרכיב בחברת אקוהיט , כבר עברנו שלב ראשון מההתקנה , אקוהיט, מקצועיות , שירות נהדר , מחירים סבירים , מערכת מתקדמת , בקיצור הכתובת שחפשנו.
חוגיראת בורהאן ואחלאס
ברצוני להביע את חווית השרות יוצאת מן הכלל , העבודה מכל הלב, המסירות והמקצועיות, שתמשיכו להצליח וה' ינחה אתכם תמיד בדרך נכונה.
נערן כהן
אנחנו גרים בצפון רמת הגולן ביישוב מאוד קר ולכן היה חשוב לנו להשקיע בחימום נעים ולא יקר. לאחר אין ספור בירורים ובהמלצת חברים הגענו לאקוהיט. זאת הייתה בחירה מוצלחת!! בבית של 270 מטר עבר עלינו חורף חם ונעים בכל חלקי הבית. תודה למיכאל וכל הצוות על המקצועיות השרות והזמינות !!
נח גרוס
ברצוני להודות לאקוהיט סבטלנה, גיא, איליה,יוליה ומיכאל על מערכת חימום מופלאה על שירות יוצא דופן לטובה ועל הכיף והפינוק להעביר את החורף בבית עם חימום מתחת לריצפה, ממליץ בחום.
צביקה יעקבי
אתמול הותקנה תשתית חימום תת רצפתי אצלי בבית במושבה כינרת, ברצוני לציין את רמת השרות, המקצועיות ואופן ביצוע העבודה האיכותי והמדויק. החברה הגיעו בזמן, ביצעו עבודה מצוינת, בסוף היום ביצעו ניקיון האתר ובידקות. חברה לעניין. תודה רבה.
ליאור עסיס
אני לקוח מרוצה כבר ארבע שנים. אני מניח כי גם ספקים אחרים היו מספקים מערכת עובדת ברמה כזו או אחרת אבל…… כמו אקוהיט לא קיים. לא ננטשתי אחרי ההתקנה. שירות מדהים זמינות לכול שאלה ופתרון מיידי. מערכת המשדרגת את איכות חיינו.
אבי זייפן
מערכת מומלצת בחום תרתי משמע , שירות נהדר פותרים כל בעיה שצצה הוגנים במיוחד , אנשי התקנה מכירות ומנהל העבודה אנשים מצויינים אני לא עובד אצלם אני לקוח מרוצה מאווווווד!
אלון חנוני
דילוג לתוכן