למה חימום תת רצפתי עדיף מיתר המחממים בשוק?

ישנם מספר אופציות הקיימות בשוק לחימום הבית, עשינו לכם סדר בבלאגן וקיבצנו לכם את היתרונות והחסורונות של האופציות הקיימות בשוק.

מזגן –

מזגן מחמם את הבית אך מייבש את האוויר ומחניק את הבית, לא נותן פתרון חימום לחדרי השירותים והמקלחות וברגע שמכבים אותו הבית מתקרר מיד, כמו כן המזגן מניע את האוויר בבית וגורם לתנועה מתמדת של חלקיקי האבק.

תנור –

תנור מתחמם לטמפרטורות גבוהות ובשל חוקי הפיזיקה החום עולה למעלה כשהאוויר הקר נשאר למטה לכן הוא לא יעיל בחללים עם תקרות גבוהות, בנוסף הוא מחמם את הראש במקום את הגוף.

חימום תת רצפתי –

החימום מתבצע בטמפרטורה נמוכה, זה נקרא חום צף- החום עולה מהרצפה בטמפרטורה נמוכה ומחמם ישר את פלג הגוף התחתון וכך מעניק תחושה נעימה יותר, זהו גם פתרון מצוין לחללים עם תקרות גבוהות, הטמפרטורה בבית אחידה, הבית עצמו חם יותר וגם בריא יותר לגוף שלנו חימום תת רצפתי מגיע עד ל-30 מעלות ובשל הפרש טמפרטורות קטן אין תנועה של אבק בחדר והאוויר נקי יותר.

למה חימום תת רצפתי בריא יותר מיתר המחממים בשוק?

מזגן –

סוללת המזגן מלאה באבק וכשמדליקים את המזגן הוא מייבש את האוויר ומפזר מבול של חיידקים בחדר, למעשה אין אפשרות לנקות את המזגן בצורה יסודית מפנים וגם מי ממכם מבצע שטיפה מקצועית עונתית למזגן? בנוסף שניקוי המזגן עדיין לא פותר את הבעיה מכיוון שהחום הגבוהה שמייצר המזגן מניע את החלקיקים והאבק שקיים כבר בחדר בנוסף לאבק והחיידיקם היוצאים מהמזגן עצמו

תנור –

הסיפור עם תנורים הוא די דומה, בשל הפרשי טמפרטורה גבוהים האוויר בחדר כל הזמן בתנועה, כדי לקבל טמפרטורה של 25 מעלות בחדר תנור החימום צריך להיות מחומם מעל 60 מעלות, דבר שגורם לאי אחידות של החום בבית ותנועה מתמדת של החלקקים והאבק בחדר.

חימום תת רצפתי –

חימום תת רצפתי צריך להיות מחומם רק כ-30 מעלות ובשל הפרש טמפרטורות קטן אין תנועה של אבק בחדר והאוויר נקי יותר.

רוצים לדבר עם מומחה חימום רצפתי?

אנו בחברת אקוהיט משתמשים ברכיבים איכותיים והמתקדמים ביותר בשוק הישראלי, העבודה שלנו מתבצעת בצורה מקצועית ואיכותית מבטיחה ביטחון ואיכות ללא פשרות ללקוחותינו לשנים רבות קדימה ללא תקלות. לכל שאלה בנושא חימום רצפתי צרו איתנו קשר.

אקוהיט  תל עדשים טלפון ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il

חברת אקוהיט

חברת אקוהיט

חברת אקוהיט היא החברה המתקדמת והוותיקה ביותר בישראל להתקנה ותחזוקה של מערכות חימום תת רצפתי ומתמחה במערכות חימום תת רצפתי מבוססות מים - המערכות היעילות ביותר והחסכוניות ביותר בשוק העולמי והישראלי בפרט.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

דילוג לתוכן