איך מערכת החימום שלנו הפכה למוצר בסיסי הכרחי עבור כל לקוחותינו?

שלום, שמי מיכאל ברץ, ואני המנהל הטכני של חברת "אקוהיט".
בשיחות ההיכרות על מערכות חימום שאני עורך עם לקוחות פרטיים, נציגי עיריות, קבלנים שונים ועוד, אני תמיד אוהב להיזכר בשיחה שערכתי עם אחת מלקוחותינו באזור חדרה, כאשר נפגשו בביתה לאחר סיום התקנת המערכת שלנו.

ישבנו בביתה לאחר סיום ההתקנה, ושתינו כוס קפה. "מיכאל, אני חייבת להודות שבהתחלה רבתי עם בעלי רבות בגללך". חייכתי ושאלתי כיצד הנוכחות שלי תפסה חלק כה משמעותי בחיי הנישואין של הזוג. והלקוחה מיהרה להסביר, כי היא התעקשה שמערכת חימום תת רצפתי נמצאת מחוץ לתקציב המקורי שתכננו הזוג, ובעלה, שהינו קבלן שנים רבות באזור הצפון, התעקש שהוא לא מוכן לשמוע והוא רוצה את הטכנלוגיה המתקדמת ביותר בבית עליו חלם שנים רבות.

"ובדיעבד?" שאלתי, "אתם עדיין רבים?". הלקוחה צחקה ואמרה שזו כנראה הפעם הראשונה שבעלה צדק. "היום, אני לא מסוגלת לדמיין חורף בלי המערכת הזו", הוסיפה. "הייתי מוותרת על דברים אחרים, אבל לא על המערכת. לא ניתן להסביר במילים את ההנאה של לחזור הביתה ביום חורפי וגשום, לחלוץ את הנעליים ולשבת בסלון בטמפרטורה קיצית כשבחוץ סופת גשמים עזה".

זהו לא סיפור בודד, אך הוא ממצה בקצרה את מאות השיחות שערכתי עם הלקוחות השונים לאחר סיום ההתקנה.

אולי יעניין אותך גם משאבת חום >>

מערכות חימום כמוצר בסיסי

לעיתים, הלקוחות לא תמיד מבינים את החשיבות של התקנת מערכות חימום בביתם. הרי, מדובר בטכנולוגיה חדישה, ולא תמיד אנו מוכנים לקבל על עצמנו את השינויים הטכנולוגיים בעולם. מי דמיין לפני 20 שנה שמכשיר הסלולארי שלנו יהיה מסוגל לזהות טביעות אצבע, לאחסן את המידע הפרטי ביותר שלנו, לכלול מצלמה מתקדמת והרשימה רק ממשיכה.

הלקוחות הנועזים, שהתקדמו עם החידושים הטכנולוגיים בעולם מערכות חימום, הבינו את התמורה המלאה של המערכת כאשר החלו להתעורר כל בוקר בימי החורף לבית חם ונעים, וכל זאת, כאשר התשלום של חשבון החשמל נמוך ביחס לאלטרנטיבות החימום הקיימות בשוק. לא פעם, שמעתי מהלקוחות שלנו את המשפט: "אני לא מבין איך היינו חיים בלי חימום תת רצפתי לפני שעברנו לבית החדש", ואני מבין אותם.

אחת הטענות (והטעויות) שאני נתקל בהן במסגרת העבודה, היא הטיעון של אנשים רבים שמאמנים שישראל זו מדינה "לא כל כך קרה", ולכן אפשר לוותר על המערכת. "הרי יש מזגנים ואם עד היום הסתדרנו עם המזגנים אז זה מספיק", ואני שואל – למה לכם האייפון? לפני 20 שנה, הסתדרו מצוין עם טלפון קווי.

כשאני שומע את המשפט "החלטנו לוותר על חימום תת רצפתי כי לא הכנסנו את זה לתקציב שלנו" או מכל סיבה אחרת  – אני מאשים קודם כל את עצמי ואת הצוות שלנו בכך שלא הצלחנו להסביר ולהעביר את המסר שהחימום התת רצפתי על בסיס מים זה מוצר בסיס הכרחי לכל בית שנבנה בישראל הטכנולוגית של שנת 2018!

לחיות בבית עליו חלמנו שנים רבים, בית יפה, טכנולוגי, חם ונעים, זה בעיני אחד ההישגים המשמעותיים בחיינו. הרי הבית שלנו, הוא המקום אליו אנחנו חוזרים אחרי יום קשה. זהו המקום שממלא אותנו באנרגיה להמשיך ולהתמודד עם קשיי היום יום  – אבל אם לא השקענו את כל כולנו בהגשמת אותו החלום, אם חיפפנו, חסכנו או שויתרנו "עד לפעם הבאה שנבנה" – אז החלום לא מושלם.

אל תוותרו על החלום שלכם, הצטרפו אל משפחת אלפי הלקוחות המרוצים שנהנים מבית חם ונעים, גם בימי החורף הקרים ביותר.

שלכם,

מיכאל ברץ
מנהל טכני
חברת Ecoheat

 

 

Picture of חברת אקוהיט

חברת אקוהיט

חברת אקוהיט היא החברה המתקדמת והוותיקה ביותר בישראל להתקנה ותחזוקה של מערכות חימום תת רצפתי ומתמחה במערכות חימום תת רצפתי מבוססות מים - המערכות היעילות ביותר והחסכוניות ביותר בשוק העולמי והישראלי בפרט.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

דילוג לתוכן