חימום תת רצפתי השוואת מחירים

נושא: חימום תת רצפתי השוואת מחירים חשמל ומים   |   זמן קריאה משוער:  3:31 דקות

הטרנד אשר כובש כל בית בישראל בשנים האחרונות, הוא חימום תת רצפתי. חימום תת רצפתי מהווה פתרון חימום נוח ונעים, כזה שמחמם את כל הבית, לא מייבש את האוויר ומאפשר לכם לנוע בחופשיות יחפים בבית בכל ימות השנה.

יחד עם זאת, התקנת מערכות לחימום תת רצפתי בבית זה עניין לא זול. וישנם סוגים שונים של מערכות המספקות את העבודה, אך שונות במחיריהם בגלל שיטת חימום השטח המבוקש לצד מרכיבים נוספים.

חימום תת רצפתי יכול להיות על בסיס מים, או על בסיס חשמל. מדובר במערכת אשר מותקנת מתחת לריצוף. וחשוב לציין כי התקנת חימום תת רצפתי מכל סוג היא עניין של תכנון מראש, והתקנת מערכת החימום נעשית בזמן הבנייה או במסגרת שיפוץ מסיבי שכולל הרמת הריצוף. לצורך השוואה במחירי חימום תת רצפתי נבצע השוואה בין שתי השיטות – חימום תת רצפתי על בסיס חשמל ועל בסיס מים.

השוואה בין חימום תת רצפתי על מים או על חשמל - מה כדאי יותר?

להצעת מחיר לחימום תת רצפתי על מים »

אצלנו באקו היט תוכלו ליהנות משירות מהיר, אמין ומקצועי אל תתמהמהו וצרו עמנו קשר עוד היום!
אנו מספקים מערכות חימום תת רצפתי וכמו כן הסקה מרכזית מהמתקדמות בשוק החימום. תוכלו לפנות אלינו במייל או טלפונית ולקבל ייעוץ והתאמת הסקה מרכזית האידאלית עבורכם!

חימום תת רצפתי חשמלי – "השיטה הזולה"

חימום תת רצפתי לא נראה לעין, וקל לתפעול. החימום אחיד ושקט, לא מייבש את האוויר, והתחזוקה מעטה. מחירי ההתקנה לחימום תת רצפתי חשמלי נעים בין 120 -160 ₪ למ"ר, ותלויים בגודל הבית ובמספר החדרים והקומות, שכן כל חדר דורש התקנה של בקר חום לוויסות הטמפרטורה ויש להוסיף עלות של 300-1500₪ לכל יחידת בקר. למחיר המערכת, יש להוסיף עלויות נקודות חשמל (נק' כח) נקודה לכל 20 מ"ר בערך ולכל חדר נקודה נפרדת. לרוב, המערכת החשמלית גם מצריכה לבצע הגדלת החשמל הראשי בבית בכדי לעמוד בעומסי הצריכה הגבוהים. לכן, מערכת חימום תת רצפתי על בסיס חשמל תגבה עלויות חשמל גבוהות מאוד, על בסיס חודשי, בניגוד למערכת על בסיס מים, מה שמביא בעצם למצב שבו "הזול" בסופו של דבר עולה ביוקר. בנוסף, המערכת פולטת קליטה אלקטרומגנטית ולכן ישנה חשיבות רבה בבחינת היצרן ובאימות הנתונים אשר הם מפרסמים אודות הקרינה האלקטרומגנטית, מכיוון שמדובר בבריאות שלנו.

חימום תת רצפתי על בסיס מים – השיטה המתקדמת

מהפעלה רצופה של מערכת על בסיס מים במשך כל עונת החורף, מתחילת ועד סופה, באופן רציף וללא הפסקות, החום שנוצר בבית מוגדר כאחיד, נעים, אינו מייבש את האוויר וניתן לוויסות ובקרה. בנוסף, מחיר השימוש זול מאוד (לרוב, מדובר במאות שקלים בחודש בלבד, להפעלה רצופה של 24 שעות ביממה לבית חם!). יש לציין, כי התקנת חימום תת רצפתי במים יקרה משמעותית מזו החשמלית, בגלל מורכבות ההתקנה והחומרים שמשתמשים בהם במסגרת ההתקנה. הצנרת כולה אינה מולחמת או מחוברת אלא, מדובר בצינורות אחידים ורציפים מתחת לרצפה, ללא שום חיבורים. חימום המים נעשה לרוב על ידי משאבת חום. מחיר התקנת מערכת חימום תת רצפתי במים תעלה בממוצע בין 200-350 ש"ח למ"ר, וככל שהבית יותר גדול כך יקטן מחיר למ"ר. עם זאת, מדובר בהשקעה לטווח ארוך, אשר תחזיק עשרות שנים ותחסוך כסף רב בהפעלתה. כמו כן, ביחס למערכת על בסיס החשמל, המערכת על בסיס מים לא פולטת קרינה בכלל. ידידותית לסביבה וחסכונית ביותר. תמונה של חימום תת רצפתי בדימונה

השוואת מחירי מערכת חימום תת רצפתי באקוהיט

חברת אקוהיט הינה החברה המובילה בישראל ומתמחה בהתקנת מערכות חימום תת רצפתי. מערכת חימום תת רצפתי של אקוהיט בנויה מצינורות מים בהם זורמים המים החמים. אם גם אתם רוצים להנות מאיכות חיים משופרת ולהתקין בביתכם מערכת חימום תת רצפתי, אתם מוזמנים להתקשר עם חברת אקוהיט ולהנות משירות מקצועי, מערכת איכותית והתקנה במחירים אטרקטיביים ותנאי תשלום נוחים. אקוהיט תל עדשים טלפון ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il חימום תת רצפתי ⭐⭐⭐⭐⭐

שוברים את המיתוסים על חימום רצפתי על מים!