חימום תת רצפתי ברמת גן

גרים ברמת גן? מחפשים חימום תת רצפתי ברמת גן לכל עונות השנה? הפתרון המושלם הוא חימום תת רצפתי אשר לא אומר בהכרח שאתם צריכים לשלם סכומי כסף מופרזים על הוצאות החשמל. במקום זאת יהיה כדאי לכם לשים דגש על בחירה של מערכת שתעשה את העבודה בצורה יעלה, לצד האפשרות שתאפשר לכם להיות מרוצים ממנה.

בית חם ונעים עם חימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום

אין יותר מפנק מבית חם ונעים המופעל על ידי מערכת חימום תת רצפתי. קיימות שתי שיטות אשר בעזרתם ניתן להפעיל את החימום בבית. האחת היא תנור הסקה ואילו השנייה, משאבות חום כאשר משאבות חום נחשבת לשיטה הזולה וה – "ירוקה" יותר. כדאי לדעת שמשאבות החום פועלות באמצעותה של אנרגיית השמש, כלומר אנרגיה סולארית, כך שמצד אחד מאפשר לחסוך לא מעט בהוצאות החשמל, ומאידך, מאפשר לחמם בצורה לא רעה בכלל ובשיטה מאוד יעילה תוך כדי אפשרות לווסת את הטמפרטורות ל – 60 מעלות ואף 70 מעלות בהסתמך על רצונותיכם האישיים.

חימום תת רצפתי ברמת גן

יתרונות וחסרונות של החימום התת רצפתי

כמו לכל מוצר, גם למערכת החימום התת רצפתי אינה יכולה לברוח מהיתרונות והחסרונות שלה. מצד אחד, מערכת החימום התת רצפתי מאפשרת להנות מבית מחומם ללא התחשבות בתחושת היובש או חנק, החימום נשאר זמן רב בבית גם לאחר שהמערכת נכבת ועדיין החימום נשאר באוויר והרצפה מחוממת. כמו כן, מערכת החימום התת רצפתי איננה קשורה לחשמל בשום צורה משום שהיא מונעת ע"י סולר או גז כך שניתן להנות מחימום איכותי כאשר המערכת החשמל נופלת. בנוסף, חימום הרצפה מאפשר לנו להנות מאווירה נעימה ואחידה בכל חללי הבית ובאותה טמפרטורה. היתרון הבולט במערכת הזו הי שהיא הינה חסכונית בעלויות בשל צריכה מאנרגיית השמש אך עם בטיחות מרובה. מאידך, חימום רצפה נשמע רעיון חסכוני לטווח האורך אך למעשה ההתקנה הינה יקרה ועלולה להגיע בקלות יתרה לכמה ומאות אלפי שקלים. הבחירה בחימום רצפה היא בידכם. גם זמן החימום של הרצפה לוקח זמן ואינו מגיע בן רגע, אלא לאחר שהמערכת נכבת וניתן להנות מהחימום, ייקח לבית להתחמם מחדש מעת ההפעלה בין שעה ועד לארבע שעות בדירות אשר גדולות וגבוהות. בנוסף, נדרשת הגבה במידה מסוימת של הרצפה, כך מי שעבורו גבוה משמעותי צריך לקחת בחשבון. כמו כן, פרקט מעץ טבעי איננו מתאים לחימום ונותר לכם לשקול האם תצטרכו גם להתקין מזג היכול לחמם ולקרר בהתאם לעונות, משום שמערכת חימום תת רצפתי רק מחממת.

חימום תת רצפתי ברמת גן עם חברת EcoHeat

ההחלטה היא בידכם. אנו חברת אקוהיט פועלים בתחום החימום בארץ למעלה מ25 שנה עם ותק רב. אנו מאמינם מאוד באמינות, חיסכון, ידידות לסביבה וסטייל. לכן, מערכות החימום תת רצפתי מעוצבות בצורת ספיירליט מתחת לריצוף המאפשרת התמזגות בצורה הרמונית עם סגנון הבית. אנו משקיעים במשאבי פיתוח איכותיים יקרים במערכות שלנו ולכן, הן מערכות המצוידות בטכנולוגיה מתקדמת, מאריכה את חיי המערכת ומקנה שקט נפשי וביטחון עבורכם. יותר מכך, אף על פי שהמערכת עובדת 24/7 היא חסכונית בעלויות התפעול שלה בניגוד למערכות חימום תת רצפתי אחרות בשל היותה צורכת את אנרגיית השמש ועל כן, היא גם מאוד ידידותי ואיכותית לסביבה. מוזמנים להתייעץ איתנו ולהזמין ואנו נגיע אליכם להתקנת חימום תת רצפתי בכל רחבי הארץ, בפרט בעיר רמת גן . אם אתם מחפשים התקנת חימום תת רצפתי ברמת גן , פנו אלינו, חברת EcoHeat.

מעוניינים בייעוץ והתקנה של חימום תת רצפתי? לפרטים נוספים והצעות מחיר התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 1-700-700-742 .