חימום תת רצפתי ברחובות

אם בשנים קודמות התקנת חימום תת רצפתי הושתת על גבי טכנולוגיה אשר יצרה קרינה באופן מרבי ביותר, כי כיום גדלה והתעצמות ההכרה אל עבר הסכנות של הקרינה השונות והחימום התת הרצפתי במציאות של היום מבוצע על גבי טכנולוגיה חדישה בכמות מועטה באופן ניכר אשר הינה מהווה סכנה של חיים עבורכם ועבור מי אשר קרובים לכם.

אופן ביצוע של התקנת חימום תת רצפתי

מדובר בתחום אשר בו תבוצע התקנת חימום תת רצפתי אשר תחל כבר בעת התכנון של הדירה שלכם. מבצע של התקנת של החימום התת רצפתי בעצם יאמוד את כל החדרים אשר קיימים בבית שלכם, כדי שמא החום אינו יתפזר אל מול הקומה אשר נמצאת למטה או לחלופין אח מול הקומה אשר נמצאת בתוך הקרקע. הוא יניח את כל אותם גופי חימום על גבי המרצפות שלכם על פי אשר מדד. בשלב של אחרי זה, ייושם הלכה לפועל ביצוע של הריצוף ויותקן תרמוסטט בתוך כל מיני חדרים, כדי שיהיה באפשרות שלכם לווסת את מידת החום בכל רחבי הבית שלכם.

חימום תת רצפתי ברחובות

מה היא העלות של התקנת חימום תת רצפתי?

העלות של התקנת חימום תת רצפתי מתחלקת למעשה לשני אלמנטים – עלות של התקנה ועלות של שימוש קבוע, הווה אומר – הצריכה של החשמל אשר מחויבת מן המציאות כדי לחמם את הדירה שלכם. העלות של חימום תת רצפתי ברחובות מועטה בהרבה לעומת התקנה של חימום תת רצפתי על מים, בשל כך כי עסקינן בהתקנה קלה. עלות של חימום תת רצפתי ברחובות בטווח בין מאה עשרים לבין מאה ושישים ₪ למטר רבוע ביחס לגודל הדירה שלכם, כמות מפלסים ומורכבות של הבנייה. כמו לדוגמה – בדירה בעלת שטח של כמאה מטר רבוע חימום תת רצפתי ברחובות תהיה בעלות בת בין שתים עשרה לבין שש עשרה אלף ₪. עליכם לתת את הדעה שלכם כי המחיר של התקנה מתייחס לכמות של חדרים וקומות בדירה של חדר וכן כל חדר מצריך התקנה של בקר של חום עבור וויסות של טמפרטורה, כאשר מדובר בעלות בממוצע בין שלוש מאות חמישים ובין שלוש מאות ₪.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן