לוגו של חימום תת ריצפתי

חימום תת רצפתי בראש העין

ראש העין הינה עיר במרכז מדינת ישראל, אשר ממוקמת במזרח השרון, אל מול הרי השומרון, ליד מקורות הירדן ולכן הצמידו לה את הכינוי ראש המעיינות. בשנת 1994 היא הוכרזה כעיר והיא שרויה מעל פני שטח בן כשלושים אלף דונם.

מערכת לחימום תת רצפתי

היתרונות של חימום תת רצפתי בראש העין –

  • נוחות מיטבית – על ידי חימום תת רצפתי בראש העין יכוסה כל שטח הבית שלכם, לעומת אמצעי חימום אחרים בהם פיזור החום אינו שווה, מכיוון שהחום ייצא מנקודה אחת, שלא כמו חימום תת רצפתי בראש העין אשר בו החום יוצא מכל שטח הרצפה שלכם.
  • מענה אופטימלי לסלון בעל חלל גבוה ופתוח – בצורה טבעית חימום תת רצפתי בראש העין הוא המענה האופטימלי עבור סלון פתוח וגבוה, מכיוון שהחום יעלה כלפי מעלה, באופן זה החימום התת רצפתי הוא אכן המענה היחידי אשר יציג תוצאה מיטבית לחימום זה.
  • היגיינה וכן בריאות – בשיטות החימום הקונבנציונליות יוצא החימום מנקודה אחת ומותיר אזורים לחים וקרים ויוצר תנאים אופטימליים להיווצרות של קרדית האבק, אבל החימום התת רצפתי מחמם את כל הרצפה בבית שלכם וכך תיווצר סביבה יבשה. על פי מחקרים נמצא, כי על ידי חימום תת רצפתי בראש העין אפשר להוריד את קרדית האבק בשיעור של עד כשמונים אחוז, יעיל במיוחד עבור מי מכם אשר סובל מבעיה בדרכי הנשימה כמו למשל אסטמה.
  • גמישות בטמפרטורה של החדר – בשל מערכת תרמוסטט מפותחת המאפשרת שליטה עצמאית בכל חדר, אפשר לכוון את טמפרטורה שונה בכל חדר. בעוד שעם מערכת חימום תת רצפתי מבוקר תרמוסטט יהיה לכם קל לחסוך בכסף באמצעות שמירה על טמפרטורה נמוכה בתוך החדרים וביצוע כיבוי של חדר אשר תעשו בו שימוש רק לפעמים, כאשר אזורי החיים המרכזיים יישמרו חמים ברמה שנדרשת לכם. זוהי גם יכולת שימושית עבור אלו מבינכם שמבכרים לווסת את הטמפרטורה שלהם להבדיל מאנשים אחרים בבית, שכן יש אנשים אשר מבכרים חום גבוה יחסית, לעומת אנשים אחרים יותר אשר מעדיפים יום יותר קר.

משאבות חימום

במשאבות חום אין בעירה ישירה או שריפה של גזים ושל דלק, חימום המים מתבצע על ידי אנרגיה סולארית, ולכן מערכת חימום אשר מושתתת על משאבות חימום תיחשב למותג בתחום הבנייה הירוקה בפרויקט של התייעלות אנרגטית.

אקוהיט – טלפון ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il

 

 

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

צינורות חימום תת רצפתי וטכנאי שמכוון את המרכזיות מים

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן