חימום תת רצפתי בראש העין

ראש העין הינה עיר במרכז מדינת ישראל, אשר ממוקמת במזרח השרון, אל מול הרי השומרון, ליד מקורות הירדן ולכן הצמידו לה את הכינוי ראש המעיינות. בשנת 1994 היא הוכרזה כעיר והיא שרויה מעל פני שטח בן כשלושים אלף דונם.

מערכת לחימום תת רצפתי

היתרונות של חימום תת רצפתי בראש העין –

  • נוחות מיטבית – על ידי חימום תת רצפתי בראש העין יכוסה כל שטח הבית שלכם, לעומת אמצעי חימום אחרים בהם פיזור החום אינו שווה, מכיוון שהחום ייצא מנקודה אחת, שלא כמו חימום תת רצפתי בראש העין אשר בו החום יוצא מכל שטח הרצפה שלכם.
  • מענה אופטימלי לסלון בעל חלל גבוה ופתוח – בצורה טבעית חימום תת רצפתי בראש העין הוא המענה האופטימלי עבור סלון פתוח וגבוה, מכיוון שהחום יעלה כלפי מעלה, באופן זה החימום התת רצפתי הוא אכן המענה היחידי אשר יציג תוצאה מיטבית לחימום זה.
  • היגיינה וכן בריאות – בשיטות החימום הקונבנציונליות יוצא החימום מנקודה אחת ומותיר אזורים לחים וקרים ויוצר תנאים אופטימליים להיווצרות של קרדית האבק, אבל החימום התת רצפתי מחמם את כל הרצפה בבית שלכם וכך תיווצר סביבה יבשה. על פי מחקרים נמצא, כי על ידי חימום תת רצפתי בראש העין אפשר להוריד את קרדית האבק בשיעור של עד כשמונים אחוז, יעיל במיוחד עבור מי מכם אשר סובל מבעיה בדרכי הנשימה כמו למשל אסטמה.
  • גמישות בטמפרטורה של החדר – בשל מערכת תרמוסטט מפותחת המאפשרת שליטה עצמאית בכל חדר, אפשר לכוון את טמפרטורה שונה בכל חדר. בעוד שעם מערכת חימום תת רצפתי מבוקר תרמוסטט יהיה לכם קל לחסוך בכסף באמצעות שמירה על טמפרטורה נמוכה בתוך החדרים וביצוע כיבוי של חדר אשר תעשו בו שימוש רק לפעמים, כאשר אזורי החיים המרכזיים יישמרו חמים ברמה שנדרשת לכם. זוהי גם יכולת שימושית עבור אלו מבינכם שמבכרים לווסת את הטמפרטורה שלהם להבדיל מאנשים אחרים בבית, שכן יש אנשים אשר מבכרים חום גבוה יחסית, לעומת אנשים אחרים יותר אשר מעדיפים יום יותר קר.

משאבות חימום

במשאבות חום אין בעירה ישירה או שריפה של גזים ושל דלק, חימום המים מתבצע על ידי אנרגיה סולארית, ולכן מערכת חימום אשר מושתתת על משאבות חימום תיחשב למותג בתחום הבנייה הירוקה בפרויקט של התייעלות אנרגטית.

אקוהיט – טלפון ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il