לוגו של חימום תת ריצפתי

חימום תת רצפתי בקריות

קריות הינו השם של גוש יישובים, אשר ממוקמים מצפון מזרח לחיפה, בעמק זבולון, בחופי מפרץ חיפה, אשר כיום חיים בהם מעט יותר ממאתיים אלף תושבים. הערים אשר נכללות בקריות הן – קריית אתא, קריית ים, קריית מוצקין. בנוסף לכך, כלולים בקריות אף השכונות החיפאיות, כמו למשל – קריית שמואל וכן קריית חיים.

ישנה התייחסות רבה לגוש של היישובים השלם, חרף העובדה שכל אחד מן הפרמטרים של הקריות עומד בפני עצמו. כמו למשל – תושב הקריות יציג את עצמו כמי שהגיע מן הקריות, בלא פירוט של היישוב המסוים אשר ממנו הוא הגיע. רוב הקריות יוסדו במסגרת פרויקט רב ממדים של חברת שיכון עובדים ההסתדרותית.

תמונה בית עם חימום תת רצפתי בצפון
מערכת חימום תת רצפתי, מותקנת מתחת לרצפה, היא מחממת את כל הבית

חימום תת רצפתי בקריות

עונת החורף במדינת ישראל הולכת ומתקצרת, אך במהלך החורף מתקיים הצורך לחמם את הבית שלכם, על מנת שתוכלו לעבור בצורה מיטבית את העונה. כאשר הנכם מעוניינים לערוך שיפוץ בבית שלכם או לחלופין כאשר הנכם עוברים לבית חדש, אתם נדרשים להחליט באיזו שיטת חימום ינקטו בבית שלכם. קיימות מספר דרכים, למשל – מיזוג אוויר, אך החיסרון בו שהוא נוטל הרבה חמצן וגורם לייבוש של האוויר, מה שמביא לכדי יובש בגרון, לכאבי ראש ולסחרחורת;

תנור נפט – החיסרון שלו טמון בכך שהוא מסוכן ומרעיל את חלל האוויר; תנורי דלק וגז – החיסרון שלהם שהם גורמים לתלות בחברות אשר מספקות אותם ועלותם יקרה באופן ניכר; תנור ספירלה – מחממים רק את סביבתם הקרובה. נראה כי הדרך המיטבית עבור חימום הבית שלכם הינה על ידי חימום תת רצפתי בקריות.

מה כולל בתוכו חימום תת רצפתי בקריות?

חימום תת רצפתי פועל באמצעות גופי חימום, אשר אותם יתקינו מתחת לרצפה בבית שלכם, החום יעלה דרך הרצפה ויחמם את כל הבית שלכם. אתם בוודאי יודעים, כי החום יעלה כלפי מעלה, באופן כזה כל החדרים בבית שלכם יתחממו בצורה מיטבית. בחימום זה פשוט לבצע קביעה של הטמפרטורה הנדרשת בכל חדר בבית ובאופן זה תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל.

החימום התת רצפתי מתאים עבור כל מקום, כמו למשל – עבור חדר אירוח, עבור בית פרטי, עבור מרפאה, עבור בית מלון, עבור עסק או משרד וכיוצא בזה.

מומלץ ביותר להתקין מערכת חימום תת רצפתי בקריות בבית שלכם, מכיוון שהיא תחסוך לכם בהוצאה על החשמל, היא בטיחותית, אינה צריכה יותר מדי מקום, היא קלה להתקנה, היא לא עושה רעשים, היא נוחה עבור הפעלה, היא לא מייבשת את האוויר, תוכלו באמצעותה לחמם את כל הבית או כל חדר בבית בנפרד וכיוצא בזה.

משאבות חום

הן מיועדות ומותאמות עבור האקלים אשר שורר במדינת ישראל ונבחרות באופן קפדני באמצעות צוות טכני של החברה. משאבת חום זמינה בשני הספקים – של שלושים ושמונה קילו וואט ושל עשרים ושלושה קילו וואט ומותאמת לשטח ולגודל שונה בבית שלכם.

אקוהיט – טלפון ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

צינורות חימום תת רצפתי וטכנאי שמכוון את המרכזיות מים

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן