חימום תת רצפתי בקריות

קריות הינו השם של גוש יישובים, אשר ממוקמים מצפון מזרח לחיפה, בעמק זבולון, בחופי מפרץ חיפה, אשר כיום חיים בהם מעט יותר ממאתיים אלף תושבים. הערים אשר נכללות בקריות הן – קריית אתא, קריית ים, קריית מוצקין. בנוסף לכך, כלולים בקריות אף השכונות החיפאיות, כמו למשל – קריית שמואל וכן קריית חיים.

ישנה התייחסות רבה לגוש של היישובים השלם, חרף העובדה שכל אחד מן הפרמטרים של הקריות עומד בפני עצמו. כמו למשל – תושב הקריות יציג את עצמו כמי שהגיע מן הקריות, בלא פירוט של היישוב המסוים אשר ממנו הוא הגיע. רוב הקריות יוסדו במסגרת פרויקט רב ממדים של חברת שיכון עובדים ההסתדרותית.

תמונה בית עם חימום תת רצפתי בצפון
מערכת חימום תת רצפתי, מותקנת מתחת לרצפה, היא מחממת את כל הבית

חימום תת רצפתי בקריות

עונת החורף במדינת ישראל הולכת ומתקצרת, אך במהלך החורף מתקיים הצורך לחמם את הבית שלכם, על מנת שתוכלו לעבור בצורה מיטבית את העונה. כאשר הנכם מעוניינים לערוך שיפוץ בבית שלכם או לחלופין כאשר הנכם עוברים לבית חדש, אתם נדרשים להחליט באיזו שיטת חימום ינקטו בבית שלכם. קיימות מספר דרכים, למשל – מיזוג אוויר, אך החיסרון בו שהוא נוטל הרבה חמצן וגורם לייבוש של האוויר, מה שמביא לכדי יובש בגרון, לכאבי ראש ולסחרחורת;

תנור נפט – החיסרון שלו טמון בכך שהוא מסוכן ומרעיל את חלל האוויר; תנורי דלק וגז – החיסרון שלהם שהם גורמים לתלות בחברות אשר מספקות אותם ועלותם יקרה באופן ניכר; תנור ספירלה – מחממים רק את סביבתם הקרובה. נראה כי הדרך המיטבית עבור חימום הבית שלכם הינה על ידי חימום תת רצפתי בקריות.

מה כולל בתוכו חימום תת רצפתי בקריות?

חימום תת רצפתי פועל באמצעות גופי חימום, אשר אותם יתקינו מתחת לרצפה בבית שלכם, החום יעלה דרך הרצפה ויחמם את כל הבית שלכם. אתם בוודאי יודעים, כי החום יעלה כלפי מעלה, באופן כזה כל החדרים בבית שלכם יתחממו בצורה מיטבית. בחימום זה פשוט לבצע קביעה של הטמפרטורה הנדרשת בכל חדר בבית ובאופן זה תוכלו לחסוך בהוצאות החשמל.

החימום התת רצפתי מתאים עבור כל מקום, כמו למשל – עבור חדר אירוח, עבור בית פרטי, עבור מרפאה, עבור בית מלון, עבור עסק או משרד וכיוצא בזה.

מומלץ ביותר להתקין מערכת חימום תת רצפתי בקריות בבית שלכם, מכיוון שהיא תחסוך לכם בהוצאה על החשמל, היא בטיחותית, אינה צריכה יותר מדי מקום, היא קלה להתקנה, היא לא עושה רעשים, היא נוחה עבור הפעלה, היא לא מייבשת את האוויר, תוכלו באמצעותה לחמם את כל הבית או כל חדר בבית בנפרד וכיוצא בזה.

משאבות חום

הן מיועדות ומותאמות עבור האקלים אשר שורר במדינת ישראל ונבחרות באופן קפדני באמצעות צוות טכני של החברה. משאבת חום זמינה בשני הספקים – של שלושים ושמונה קילו וואט ושל עשרים ושלושה קילו וואט ומותאמת לשטח ולגודל שונה בבית שלכם.

אקוהיט – טלפון ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il