לוגו של חימום תת ריצפתי

חימום תת רצפתי בקצרין

בכדי שגם אתם תוכלו לעבור את החורף הקרוב באופן נעים ככל הניתן וללא כל חשש בכל הנוגע לפן הכלכלי או טיבו של פתרון החימום, כל שתצטרכו לעשות יהיה לדאוג לבחור באקוהיט ובחימום תת רצפתי שמוצע על ידה. במאמר הבא נפרט על כך

התמודדות חכמה ונכונה עם החורף המתקרב תהיה לוודא כי בראש ובראשונה יש לכם מענה בסיסי לחימום הבית. מדובר בעניין מאוד אלמנטרי וכל אחד צריך לרכוש את הטוב ביותר לביתו.

מענה של חימום תת רצפתי בקצרין יוכל להיות מושלם לשיפור איכות החיים וזאת בייחוד אם תבחרו בחברת אקוהיט אשר תדע להתקין את המערכת החשובה והכל כך אפקטיבית בביתכם. יחד עם היתרונות שבמערכת חימום תת רצפתי ניתן לומר גם כי המערכתאיננה פוגעת באסתטיקה של הבית ויכולה להשתלב בצורה מאוד חלקה ונעימה. לפיכך יהיה מדובר בפתרון המושלם עבור ביתו של כל אחד מכם.

חימום תת רצפתי בקצרין כך תעברו את החורף הקר

  • רוצים להיות בטוחים שתוכלו לצלוח את החורף הקרוב עם פתרון חימום אשר יעבוד היטב ובו בזמן יהיה מאוד חסכוני ביחס לשאר פתרונות החימום הקיימים? חימום תת רצפתי בקצרין שמוצע על ידי אקוהיט ללא ספק יהיה מה שאתם מחפשים!
  • יתרון נוסף ומאוד משמעותי של פתרון החימום של חברת אקוהיט זה בהיותו כזה שמבוסס על צינורות מים שמותקנים מתחת לרצפה. כתוצאה מכך יתאפשר לכם ליהנות מנוחות אופטימלית בכל מקום ברחבי הבית שלכם. פתרון חימום אמתי וחכם ללא ספק יהיה כזה שישפר את איכות חייכם ובמידה ניכרת.
  • בטיחות מערכת חימום תת רצפתי מונעת את הצורך בשימוש בגופי חימום אחרים, אשר עלולים להיות מסוכנים עבור ילדים.

 

מונה של משפחה עם חימום תת רצפתי ביקצרין
החורף בקצרין קר מאוד אין כמו לשבת בימים הקרים בבית המחומם לצפות בסרט או סתם לצייר

להתקנת חימום תת רצפתי בקצרין צרו איתנו קשר

אם תבחנו את חוות הדעת של הלקוחות שלנו תוכלו להבחין במהירות כי אנו בחברת אקוהיט מציעים שירות ומענה שהצרכן הישראלי איננו רגיל אליו. חימום תת רצפתי, משאבות חום שיותקן בביתכם על ידנו יהיה מותאם בצורה מושלמת לצרכיו של הבית ויושביו ויבטיח את בריאותם. כמו כן, מוצרינו אינם פולטים חלקיקים מזהמים עקב היותם מבוססים על צינורות מים. אקוהיט מתמחה גם בהתקנה של משאבות מים.

נשארו לכם שאלות לגבי שלא קיבלו מענה? נשמח לעמוד לרשותכם!

התקשרו אלינו למספר 1-700-700-742

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

צינורות חימום תת רצפתי וטכנאי שמכוון את המרכזיות מים

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן