חימום תת רצפתי בקיסריה

אם אתם אנשים שסובלים מקור במיוחד בעונת החורף הקרירה, ואתם לא רוצים חימום שמייבש כמו מפזר חום או מיזוג, חימום תת רצפתי הוא הפתרון האולטימטיבי עבורכם. באמצעות חימום תת רצפתי תוכלו לקבל טמפרטורה נוחה ונעימה לכל חלקי הבית ובפיזור אחיד ועל הדרך לחסוך בהוצאות החשמל. אז אם אתם גרים בקיסריה או באזור הצפון עצמו, תוכלו ליהנות ממערכת חימום תת רצפתי בקיסריה שתחמם אתכם בתקופת החורף הקרירה.

אילו סוגי מערכות חימום תת רצפתי קיימים?

בעת בחירת חימום תת רצפתי חשוב לדעת שקיימים שתי סוגי מערכות חימום:

מערכת חימום תת רצפתי חשמלית- מערכת חימום זאת כוללת התקנת גופי חימום חשמליים מתחת למרצפות אשר מעבירים את חום בכל רחבי הבית.

מערכת תת רצפתי מים- מערכת תת רצפתי זה מורכב מצינורות במערכת סגורה שבהם עוברים המים החמים אשר מחממים את הבית. הזרימה עצמה היא אחידה לכל חדרי הבית.

חימום תת רצפתי בקיסריה

למה דווקא חימום תת רצפתי?

אם נסתכל על יתרונות חימום תת רצפתי לעומת סוגי חימום אחרים, נוכל לראות שלחימום תת רצפתי ישנם לא מעט יתרונות בולטים על פני שיטות אחרות. היתרון הבולט של שיטה זאת זה הפיזור האחיד של החום בין חדרי הבית וחוסר תחושת יובש, שאנו מכירים בשיטות אחרות מעבר לכך, מדובר על חסכון אדיר בהוצאות החשמל, שקט בעת ההפעלה, המערכת סמויה מהעין וחסכון במקום בבית.

משאבות החום של אקוהיט

משאבות החום של אקוהיט הן משאבות חדישות ואיכותיות אשר מנצלות את החום הקיים בסביבתן דרך שאבית החום מהאוויר. המשאבות פועלות בטכנולוגיה מתקדמת, יעילה וחסכונית אשר ידידותית אף לסביבה. באמצעות טמפרטורה נוחה ואחידה ניתן ליהנות מסביבה חמימה ונעימה לאורך כל שעות היום. כך שאם חימום תת רצפתי בקיסריה תוכלו ליהנות מיתרונות רבים שלמערכת זאת יש להציע לכם ביחס לשיטות אחרות.

עדיין מתלבטים במציאת פתרון חימום? לייעוץ והזמנות חימום תת רצפתי בעכו מוזמנים להתקשר אילו בטלפון1-700-700-742 . חברת אקוהיט תשמח לעזור ותדאג להתקנה של מערכת חימום תת רצפתי בצורה האפקטיבית והחסכונית עבורכם

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן