לוגו של חימום תת ריצפתי

חימום תת רצפתי בצפון

כשהבית חמים ונעים בימות החורף הקרים, דבר זה מהווה ללא כל ספק כתרומה גדולה לאיכות החיים – ודבר זה נכון בעיקר באזורים הנחשבים לקרים כמו צפון הארץ.

כל מי שתר אחר אמצעי חימום לבית, עתיד לגלות רשימה לא קצרה של אפשרויות, כאשר לכל אחד מאמצעי החימום יש את היתרונות והחסרונות שלו.
בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות הרבים אשר טמונים במערכת חימום תת רצפתי  – המהווה אמצעי חימום יעיל, איכותי ובעל יכולת לשמש את המשתמשים נאמנה לאורך שנים ומהסיבה הזאת, הביקוש עבור חימום תת רצפתי בצפון נמצא במגמת עליה תמידית.

חימום תת רצפתי הסוגים

קיימים 2 סוגים עיקריים של מערכות חימום תת רצפתי: הסוג הראשון פועל על בסיס מים והסוג השני פועל על בסיס חשמל.
חימום רצפתי הפועל על בסיס מים מצריך התקנה של מערכת צינורות סגורה דרכה עוברים מים חמים אשר מחממים את רצפת הבית.
לעומת זאת, חימום תת רצפתי על בסיס חשמל מצריך התקנה של גופי חימום חשמליים, אשר הם האחראים על הפצת החום דרך הרצפה, בכל רחבי הבית.
כאן חשוב לציין שהתקנת 2 סוגי המערכות מצריכה תכנון מקיף ומעמיק, אך קיימים הבדלים בהליך ההתקנה של כל אחד מסוגי המערכות כמו גם בעלויות של כל אחד מהם.

תמונה בית עם חימום תת רצפתי בצפון
מערכת חימום תת רצפתי, מותקנת מתחת לרצפה, היא מחממת את כל הבית

התקנת חימום תת רצפתי בכרמיאל

מערכת חימום תת רצפתי בצפון ובכלל, אמורה להיות מותקנת מתחת לריצוף ולכן, נהוג לבצע אותה או בהליך הבנייה של הבית או בהליך שיפוץ אשר כולל בין היתר גם את הרמת הריצוף.
חשוב מאוד לא להתפשר על בחירת החברה אשר תבצע את ההתקנה של מערכת החימום התת רצפתי וזאת בכדי ליהנות מהמערכת על שלל יתרונותיה למשך שנים רבות ובכדי למנוע תקלות שונות (אשר עלולות להצריך את הרמת הריצוף).
כך יוצא, שאם אתם זקוקים לשירות של התקנת חימום רצפתי בצפון, או התקנה של משאבות חום אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת אקוהיט וצוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולייעץ לכם הן לגבי בחירת המערכת המתאימה והן לגבי הליך ההתקנה.  התקשרו אלינו למספר 1-700-700-742 

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

צינורות חימום תת רצפתי וטכנאי שמכוון את המרכזיות מים

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן