חימום תת רצפתי בצפון

כשהבית חמים ונעים בימות החורף הקרים, דבר זה מהווה ללא כל ספק כתרומה גדולה לאיכות החיים – ודבר זה נכון בעיקר באזורים הנחשבים לקרים כמו צפון הארץ.

כל מי שתר אחר אמצעי חימום לבית, עתיד לגלות רשימה לא קצרה של אפשרויות, כאשר לכל אחד מאמצעי החימום יש את היתרונות והחסרונות שלו.
בשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים מגלים את היתרונות הרבים אשר טמונים במערכת חימום תת רצפתי  – המהווה אמצעי חימום יעיל, איכותי ובעל יכולת לשמש את המשתמשים נאמנה לאורך שנים ומהסיבה הזאת, הביקוש עבור חימום תת רצפתי בצפון נמצא במגמת עליה תמידית.

חימום תת רצפתי הסוגים

קיימים 2 סוגים עיקריים של מערכות חימום תת רצפתי: הסוג הראשון פועל על בסיס מים והסוג השני פועל על בסיס חשמל.
חימום רצפתי הפועל על בסיס מים מצריך התקנה של מערכת צינורות סגורה דרכה עוברים מים חמים אשר מחממים את רצפת הבית.
לעומת זאת, חימום תת רצפתי על בסיס חשמל מצריך התקנה של גופי חימום חשמליים, אשר הם האחראים על הפצת החום דרך הרצפה, בכל רחבי הבית.
כאן חשוב לציין שהתקנת 2 סוגי המערכות מצריכה תכנון מקיף ומעמיק, אך קיימים הבדלים בהליך ההתקנה של כל אחד מסוגי המערכות כמו גם בעלויות של כל אחד מהם.

תמונה בית עם חימום תת רצפתי בצפון
מערכת חימום תת רצפתי, מותקנת מתחת לרצפה, היא מחממת את כל הבית

התקנת חימום תת רצפתי בכרמיאל

מערכת חימום תת רצפתי בצפון ובכלל, אמורה להיות מותקנת מתחת לריצוף ולכן, נהוג לבצע אותה או בהליך הבנייה של הבית או בהליך שיפוץ אשר כולל בין היתר גם את הרמת הריצוף.
חשוב מאוד לא להתפשר על בחירת החברה אשר תבצע את ההתקנה של מערכת החימום התת רצפתי וזאת בכדי ליהנות מהמערכת על שלל יתרונותיה למשך שנים רבות ובכדי למנוע תקלות שונות (אשר עלולות להצריך את הרמת הריצוף).
כך יוצא, שאם אתם זקוקים לשירות של התקנת חימום רצפתי בצפון, או התקנה של משאבות חום אתם מוזמנים ליצור קשר כבר היום עם חברת אקוהיט וצוות החברה ישמח לעמוד לשירותכם ולייעץ לכם הן לגבי בחירת המערכת המתאימה והן לגבי הליך ההתקנה.  התקשרו אלינו למספר 1-700-700-742