חימום תת רצפתי בפתח תקווה

העיר פתח תקווה אשר התחילה כמושבה והפכה עם השנים לעיר גובלת בהוד השרון ורמת השרון מצפון. בעיר תמצאו רוב גדול לתושבים הדתיים ומסורתיים לצד התושבים החילוניים. בעיר תוכלו למצוא מקומות היסטוריים כמו: הבאר הראשונה,  הפארק הגדול העירוני, החווה לחינוך חקלאי, כיכר הצ'לו ועוד.

חימום תת רצפתי בפתח תקווה

החימום התת רצפתי הוא חימום הכולל צנרות לחימום אשר מוטמנים מתחת למרצפות הבית ומרוכזים במקום אחד בין אם מדובר על חימום על בסיס או על בסיס חשמל. החימום יוצא מהמרצפות ומחמם את הרצפה וחלל החדרים בבית בצורה שווה וזאת  מבלי לייבש את חלל החדר כפי שקורה עם המזגנים. עם חימום תת רצפתי בפתח תקווה תוכלו בעל החיים שלכם או התינוק שלכם יוכל ליהנות מרצפה חמה ונעימה שהוא נמצא על הרצפה.

מהן משאבות חום לחימום תת רצפתי?

משאבות החום הן משאבות חיצוניות הדומות למזגן ותפקידן לחמם את הבית תוך כדי ניצול אנרגיית הסביבה. המשאבות לוקחות אוויר מהסביבה באמצעות המפוח וכך מנצלות את החום ומחזירות אותו קר יותר לסביבה. באמצעות משאבות אלה ניתן לחסוך בהוצאות החשמל ולחמם תוך דקות אחדות את הבית מבלי לייבש את האוויר כמו שמזגן עושה.

חימום תת רצפתי בפתח תקווה

משאבות החום של אקוהיט

משאבות החום של אקוהיט הן משאבות חדישות ואיכותיות הפועלות בטכנולוגיה מתקדמת, יעילה וחסכונית אשר ידידותית לסביבה. עם טמפרטורה נוחה ואחידה בכל חדרי הבית תוכלו ליהנות מסביבה נעימה וחמימה לאורך כל שעות היום. באמצעות חימום תת רצפתי בפתח תקווה תוכלו ליהנות מיתרונות רבים שלא תמצאו בשיטות אחרות. מעבר לכך לא רק שאתם תוכלו ליהנות מהחום ולחסוך בהוצאות החשמל ב-70%, גם חיית המחמד שלכם תוכל ליהנות מהחום ואם יש לכם תינוק קטן שזוחל גם הוא יהיה בטוח בתקופת החורף הקרה.

עדיין מתלבטים במציאת פתרון חימום? לייעוץ והזמנות חימום תת רצפתי בפתח תקווה מוזמנים להתקשר אילו בטלפון1-700-700-742 . חברת אקוהיט תשמח לעזור ותדאג להתקנה של מערכת חימום תת רצפתי בצורה האפקטיבית והחסכונית עבורכם

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן