חימום תת רצפתי בפרדס חנה

העיר פרדס חנה אשר נמצאת במחוז חיפה כוללת מעל 42,000 תושבים. העיר פרדס חנה נוסדה בשנת 1929 ואילו כרכור בשת 1913, שני המושבות התאחדו בשנת 1969 יחדיו ומאז נקראות פרדס חנה כרכור. בפרדס חנה תמצאו בית האיכר, אנדרטת יד לשילוב, כיכר הנשיא, בית כנסת הגדול ועוד.

חימום תת רצפתי בפרדס חנה

החימום התת רצפתי הוא אחד החימומים הטובים ביותר שיש כיום בשוק. באמצעות חימום זה כולל צנרות אשר מוטמנים מתחת למרצפות הבית ומרוכזים במקום אחד, ניתן לקבל חימום נעים ושווה בכל חדרי הבית מבלי להרגיש יובש ועל הדרך ניתן לחסוך בהוצאות החשמל עד כ-70%. באמצעות חימום זה ניתן להיות רגועים שחום גופו של התינוק אשר זוחל על הרצפה הוא בטמפרטורה הנכונה, וחיית המחמד שלכם מתחממת.

מהן משאבות חום לחימום תת רצפתי?

משאבות החום הן משאבות חיצוניות הדומות למזגן ותפקידן לחמם את הבית תוך כדי ניצול אנרגיית הסביבה. המשאבות משתמשות באוויר מהסביבה באמצעות המפוח וכך מנצלות את החום ומחזירות אותו קר יותר לסביבה. באמצעות משאבות אלה ניתן לחסוך בהוצאות החשמל ולחמם תוך דקות אחדות את הבית מבלי לייבש את האוויר כמו שמזגן עושה.

חימום תת רצפתי בפרדס חנה

משאבות החום של אקוהיט

משאבות החום של אקוהיט הן משאבות חדישות ואיכותיות הפועלות בטכנולוגיה מתקדמת, יעילה וחסכונית אשר ידידותית לסביבה. עם טמפרטורה נוחה ואחידה בכל חדרי הבית תוכלו ליהנות מסביבה נעימה וחמימה לאורך כל שעות היום. באמצעות חימום תת רצפתי בפרדס חנה תוכלו ליהנות מיתרונות רבים שלא תמצאו בשיטות אחרות. מעבר לכך לא רק שאתם תוכלו ליהנות מהחום ולחסוך בהוצאות החשמל, תוכלו לקבל פיזור חום שווה ולהיות בטוחים מפני קרינה או שדות מגנטים.

עדיין מתלבטים במציאת פתרון חימום? לייעוץ והזמנות חימום תת רצפתי בפרדס חנה מוזמנים להתקשר אילו בטלפון1-700-700-742 . חברת אקוהיט תשמח לעזור ותדאג להתקנה של מערכת חימום תת רצפתי בצורה האפקטיבית והחסכונית עבורכם

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן