חימום תת רצפתי בערד

בגלל מזג האויר המדברי של ערד ומיקומה על גבי רכס, העיר נתונה לשינויים חריגים בטמפרטורות שלה. ערד קרובה מבחינה גיאוגרפית למדבר יהודה, ים המלח ובאר שבע.

 

ערד נמצאת בגובה של בערך 600 מטרים מעל הים. הנקודה הנמוכה ביותר בעיר היא 360 מ' והגבוהה ביותר 630 מ'. כמות הגשם הממוצעת שיורדת בכל שנה בערד היא בערך 130 מ"מ. פעם בכמה שנים הטמפרטורות צונחות ויורד בערד שלג. בגלל מזג האויר הקיצוני ששורר בעיר ערד, מומלץ להתקין בבית חימום תת רצפתי בערד שיחמם את הבית ויגרום לכם להרגשה חמימה ונעימה.

מהי משאבת חום?

משאבת חום עובדת על עיקרון הפיכת כיוון הזרימה של חום. משאבות החום שואבים את החום מהאוויר הקיים ומחממת את המים שנמצאים במערכת החימום התת רצפתי. מה שטוב במשאבת החום שהיא לא פולטת קרינה אלקטרו מגנטית כמו משאבת החשמל שהיו משתמשים בה בעבר. היא הרבה יותר ידידותית לסביבה תוך כדי שימוש באנרגיה חסכונית, ירוקה ולא מזהמת.

חימום המים נעשה באמצעות שימוש באנרגיה סולארית ומתחדשת. אין בעירה או שריפת דלקים וגזים ולכן היא נחשבת השיטה הכי מתקדמת, יעילה ובריאה יותר בכל מה שקשור אל חימום תת רצפתי בערד שקיימת היום.

חימום תת רצפתי בערד באמצעות משאבות חום

בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה בשימוש של חימום תת רצפתי עם משאבות חום מתקדמות. ההתחממות הגלובלית גוברת משנה לשנה וגורמת לשינויים קיצוניים במזג האויר, במיוחד באזורים מדבריים שיכולים להיות קפואים מקור במהלך הלילה. הטכנולוגיה המהפכנית של משאבות החום עוררה מהפכה בענף חימום הבתים והמשרדים והפכה את ההסקה לחימום למצרך בסיסי באזורים מסוימים בארץ. יתרה על כך, הסקה לחימום נחשבת מצרך בסיסי בערד כדי לשרוד את לילות החורף הקפואים בעיר.

תמונה של משפחה מאושרת עם חימום תת רצפתי בערד
בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה בשימוש של חימום תת רצפתי בערד!

חברת EcoHeat משווקת משאבות חום כחול לבן

משאבות החום שאנחנו משווקים ומרכיבים לקהל לקוחותינו מיוצרים בארץ. חשוב לנו להקפיד על הרכבתם מרכיבים איכותיים ועמידים בפני שינוי מזג האויר הישראלי. כל משאבות החום שלנו עוברות מבחני בקרה, שכלול ושיפור תמידי במטרה לספק לכם את המוצר הכי טוב בתחום חימום הבית. המשאבות עומדות בטמפרטורות נמוכות שיורדות מתחת לאפס ובמקרים של שלג. הן מחזיקות מעמד לאורך שנים רבות תוך כדי שמירה על פונקציונליות ואפקטיביות כשתפעילו אותן.

 

מעוניינים במשאבות חום עבור חימום תת רצפתי בערד? נשמח לייעץ לכם! התקשרו אלינו עכשיו למספר 1-700-700-742.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן