חימום תת רצפתי בסביון

עונת החורף היא עונה קרירה וגשומה אשר דורשת חימום לאורך כל התקופה. חימום תת רצפתי הוא פתרון מושלם לחימום הבית. באמצעות חימום זה ניתן לשמור על טמפרטורה נעימה וחמימה בכל רחבי הבית ולחסוך בהוצאות החשמל. את מערכת החימום התת רצפתי ניתן להשיג בכל רחבי הארץ, כך שאם אתם גרים בסביון תוכלו להזמין חימום תת רצפתי בסביון.

איזה מערכת חימום תת רצפתי עדיפה?

מאחר שקיימות 2 סוגי מערכות חימום תת רצפתי, יש להתאים את מערכת החימום לצרכים האישיים ובהתאם לכך לבחור את המתאימה לכם. כך שאם אתם מעדיפים מערכת חימום תת רצפתי שתעבוד על חשמל במקום על מים, תוכלו לבחור את מערכת החימום התת רצפתי החשמלית אשר כוללת התקנת גופי חימום חשמליים מתחת למרצפות. ואם אתם לא רוצים מערכת חשמלית תוכלו לבחור במערכת תת רצפתית אשר עובדת על מים.

מערכת תת רצפתי של אקוהיט

באקוהיט תוכלו למצאו מערכת תת רצפתי אשר פועלות בטכנולוגיה מתקדמת, יעילה וחסכונית. משאבות החום של אקוהיט מותאמות לצרכי הלקוח וחוסכות בהוצאות צריכת החשמל ולכן אינן מזהמות את הסביבה. משאבות אלה מעניקות טמפרטורה נוחה ואחידה לכל חדרי הבית במהלך כל שעות היום, כך שיש לנו סביבה חמימה ונעימה לשהות בה, במיוחד שמדובר על הימים הקרירים של החורף.

למה כדאי לכם חימום תת רצפתי?

אם נסתכל על שיטות חימום אחרות הקיימות בשוק, החימום התת רצפתי היא השיטה היחידה שאינה מייבשת את אוויר כמו בשאר השיטות האחרות. מעבר לכך, שיטה זאת שומרת על טמפרטורה אחידה מה ששיטות אחרות לא מצליחות לעשות זאת. הפיזור האחיד. אז אם אתם גרים בסביון ואתם רוצים מערכת חימום איכותית אל תוותרו על חימום תת רצפתי בסביון. חימום שלא רק שחוסך לכם מקום בבית אלא גם סמוי מהעין וטוב על שימור חום הגוף אצל תינוקות ואף קשישים.

עדיין מתלבטים במציאת פתרון חימום? לייעוץ והזמנות חימום תת רצפתי בסביון מוזמנים להתקשר אילו בטלפון1-700-700-742 . חברת אקוהיט תשמח לעזור ותדאג להתקנה של מערכת חימום תת רצפתי בצורה האפקטיבית והחסכונית עבורכם

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן