חימום תת רצפתי בנתניה

פתרון של חימום תת רצפתי הינה מערכת של תנור הסקה או משאבת חום העובדת כמערכת לחימום הולם ונעים בכל השטח הבית, חסכוני מבחינה הכספית ובצריכת החשמל ומספקת מענה לצרכנים בכל עונות השנה.

מהו חימום תת רצפתי

כל הרעיון בפעולת החימום התת רצפתי הינה הזרמתם של מים חמים דרך הצנרת אשר מותקנת בכל שטח הבית ומציירת לכל המשטח התחתון של מבנה הבית הפצת חום נעימה. האופציות שנעשות על מבצע את פעולת חימום המים נעשות באמצעות תנור הסקה או משאבות חום. כדאי להבין שחימום התת רצפתי מבוסס על העובדה כאשר החום עולה למעלה, חימום המשטח התחתון של הבית, החום מתפשט בחללי הבית ונשאר לאורך זמן גם כאשר מערכת החימום הינה מפסיקה לעבוד תוך אי בזבוז של צריכת חשמל למשך מספר שעות. חימום תת רצפתי מעניק חימום רציף, אחיד, נעים ונוח אשר מתיר את הבית כולו חם גם שעות לאחר כיבוי המערכת ובכך מאפשרת איכות חיים בלתי רגילה.

היתרונות בבחירה נכונה של חימום תת רצפתי

אחד מהיתרונות הבולטים של החימום התת רצפתי באה לידי ביטוי ביעילותו בפתרון משמעותי לחימום הבית באמצעות מים. הדרך של מערכת החימום שלו הינה הזולה והאיכותית ביותר בהשוואה למערכות ודרכי חימום אחרות או במערכות ממוזגות. שלא נדבר על האסתטיקה, המהווה יתרון בולט של המערכות האלו בכך שמשאבות החום אינן גלויות לדיירים בשל היותם טמונות מתחת לריצוף הבית ומאפשרות ניצול מרבי של מרחבי הבית ללא שום הפרעה או בלטות שאיננה רצוי לעין. כמו כן, פעולת המערכת הינה שקטה לחלוטין בניגוד למערכות מיזוג אחרות או רדיאטורים אשר להן יש רעש מציק. יש לציין, כי החימום התת רצפתי משמש כשיטת הסקה ביתית אשר איננה גורמת לתנועה כלל דבר המהווה יתרון חיוני מכוון כאשר ישנה תנועה רבה של אוויר יכולה לפגוע ביעילותה של אמצעי החימום ולגרום לייבוש האוויר ותופעות בריאות שליליות כמו העברת מחלות, יובש, תחושת מחנק , דבר שאיננו רוצים שייקרה. בנוסף, אחידות החימום מהווה יתרון שבו כל רצפת הבית הופכת ליחידה מחוממת אחת גדולה שבה כל שטח מתחמם בצורה שווה וטמפ' החלל נשמרת בצורה מדויקת במעלות החום המתאים לצורך שלכם.

חימום תת רצפתי בנתניה

התקנת חימום תת רצפתי בנתניה עם חברת EcoHeat

ביצע התקנת משאבות חום, חימום תת רצפתי ניתן לבצע מכל עיר ברחבי הארץ, בפרט בעיר נתניה. אם אתם מחפשים התקנת חימום תת רצפתי בנתניה, חברת EcoHeat היא הכתובת. כאשר מתקינים מערכת של חימום תת רצפתי נדרש ידע, ניסיון ומקצועיות של המתקינים, ועל כן, ישנה חשיבות רבה לבחירת מיקום ופריסה נכונה של הצנרת.  בנוסף, כל חלקי המערכת עשויה ממיטב הרכיבים והטכנולוגיה, שימוש במערכת בקרה המאפשרת שליטה חכמה ומיטבית על מידת הטמפרטורות של הבית ומועדי הפעלה, ולכן חשוב שתפנו לחברה אשר בעלת ותק ויידע בתחום של קדמה טכנולוגית.

חברת אקוהיט הינה חברה מקצועית ומתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי ומערכות. אנו פועלים בתחום למעלה מ -25 שנות ניסיון. אנו מעניקים שרות ומענה מקצועי, אדיב, איכותי ומהיר עבור כל לקוחותינו.

מעוניינים בייעוץ והתקנה של חימום תת רצפתי? לפרטים נוספים והצעות מחיר התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 1-700-700-742 . הצוות המקצועי של חברת אקוהיט לסייע לכם בכל הקשור לחימום תת רצפתי על מנת לקבל החלטה נכונה.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן