חימום תת רצפתי בנהריה

נהריה ממוקמת בגליל המערבי אשר בצפון מדינת ישראל והינה העיר הכי צפונית במישור החוף, כאשר המיקום שלה צמוד לחוף הים ועל גבי כביש שמונים ותשע וכביש ארבע, בין הערים ראש הנקרה ועכו. באמצע העיר נהריה זורם נחל געתון. נהריה הוכרזה כעיר בשנת 1961 והיא נחשבת כיישוב קו עימות, כמו למשל היישובים הבאים – שלומי, קריית שמונה וכיוצא בזה. החל משנות השישים היא סבלה מפיגועים והחל משנות השמונים ממטחים של קטיושות, אשר הביאו את הצבא לבצע מספר מבצעים בלבנון, לרבות מלחמת לבנון הראשונה, מבצע ענבי זעם ומבצע דין וחשבון.

חימום תת רצפתי - יעיל וידידותי לסביבה

משאבות חום

  • משאבות חום בעלות אורך חיים מרבי ודורשת מינימום של תחזוקה.
  • בעלות ספיקת מים מאוד גבוהה, להבטחה של חימום בצורה מהירה ומאוזנת בכל החדרים בבית שלכם.
  • מאפשרות עבודה בטמפרטורה של מתחת לאפס ועד מינוס עשר מעלות צלזיוס.
  • מאפשרות אספקה של מים חמים באופן רצוף בטמפרטורה של עד כחמישים וחמש מעלות צלזיוס.

חימום תת רצפתי בנהריה

ברבות השנים המערכת של חימום תת רצפתי בנהריה הולכת ומתעצמת כמענה לחימום מיטבי אשר מחזיק מעמד לטווח הארוך. חימום תת רצפתי בנהריה מושתת על העובדה שלגלי החום יש נטייה לעלות כלפי מעלה וזאת הסיבה כי הרצפה מפיצה חום אשר מתפזר בכל חלקי הבית ויוצר תחושה חמה אחידה ונעימה.

חימום תת רצפתי בנהריה עשויה להתבסס על חשמל או על מים – מדובר במערכת אשר מיושמת מתחת לריצוף. כמו כן, התקנה של חימום תת רצפתי בנהריה היא פעולה אשר יש לתכנן מבעוד מועד ומבצעים אותה בעת שיפוץ של בית או בעת שעוברים לבית חדש. היא כוללת הרמה של כל הריצוף בבית שלכם. חימום תת רצפתי בנהריה יאפשר לכם לווסת את החום בכל חדר וחדר באמצעות התקנה של תרמוסטט ועבור שתי השיטות אשר צוינו לעיל יש חסרונות ויתרונות.

החיסרון של מערכת חימום תת רצפתי בנהריה נובע מכך שמדובר בהתקנה יקרה יחסית, כחמישה עשר אלף לבית בן מאה מטר רבוע, אבל אופן צריכת החשמל שלו דומה לצריכת חשמל של מיזוג אוויר. כמו כן, מערכת זו פולטת קרינה אלקטרומגנטית שזהה לקרינה של טלפון נייד או של מיקרוגל.

אקוהיט – טלפון ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il