לוגו של חימום תת ריצפתי

חימום תת רצפתי בנהריה

נהריה ממוקמת בגליל המערבי אשר בצפון מדינת ישראל והינה העיר הכי צפונית במישור החוף, כאשר המיקום שלה צמוד לחוף הים ועל גבי כביש שמונים ותשע וכביש ארבע, בין הערים ראש הנקרה ועכו. באמצע העיר נהריה זורם נחל געתון. נהריה הוכרזה כעיר בשנת 1961 והיא נחשבת כיישוב קו עימות, כמו למשל היישובים הבאים – שלומי, קריית שמונה וכיוצא בזה. החל משנות השישים היא סבלה מפיגועים והחל משנות השמונים ממטחים של קטיושות, אשר הביאו את הצבא לבצע מספר מבצעים בלבנון, לרבות מלחמת לבנון הראשונה, מבצע ענבי זעם ומבצע דין וחשבון.

חימום תת רצפתי - יעיל וידידותי לסביבה

משאבות חום

  • משאבות חום בעלות אורך חיים מרבי ודורשת מינימום של תחזוקה.
  • בעלות ספיקת מים מאוד גבוהה, להבטחה של חימום בצורה מהירה ומאוזנת בכל החדרים בבית שלכם.
  • מאפשרות עבודה בטמפרטורה של מתחת לאפס ועד מינוס עשר מעלות צלזיוס.
  • מאפשרות אספקה של מים חמים באופן רצוף בטמפרטורה של עד כחמישים וחמש מעלות צלזיוס.

חימום תת רצפתי בנהריה

ברבות השנים המערכת של חימום תת רצפתי בנהריה הולכת ומתעצמת כמענה לחימום מיטבי אשר מחזיק מעמד לטווח הארוך. חימום תת רצפתי בנהריה מושתת על העובדה שלגלי החום יש נטייה לעלות כלפי מעלה וזאת הסיבה כי הרצפה מפיצה חום אשר מתפזר בכל חלקי הבית ויוצר תחושה חמה אחידה ונעימה.

חימום תת רצפתי בנהריה עשויה להתבסס על חשמל או על מים – מדובר במערכת אשר מיושמת מתחת לריצוף. כמו כן, התקנה של חימום תת רצפתי בנהריה היא פעולה אשר יש לתכנן מבעוד מועד ומבצעים אותה בעת שיפוץ של בית או בעת שעוברים לבית חדש. היא כוללת הרמה של כל הריצוף בבית שלכם. חימום תת רצפתי בנהריה יאפשר לכם לווסת את החום בכל חדר וחדר באמצעות התקנה של תרמוסטט ועבור שתי השיטות אשר צוינו לעיל יש חסרונות ויתרונות.

החיסרון של מערכת חימום תת רצפתי בנהריה נובע מכך שמדובר בהתקנה יקרה יחסית, כחמישה עשר אלף לבית בן מאה מטר רבוע, אבל אופן צריכת החשמל שלו דומה לצריכת חשמל של מיזוג אוויר. כמו כן, מערכת זו פולטת קרינה אלקטרומגנטית שזהה לקרינה של טלפון נייד או של מיקרוגל.

אקוהיט – טלפון ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

צינורות חימום תת רצפתי וטכנאי שמכוון את המרכזיות מים

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן