חימום תת רצפתי במכבים

התקנת חימום תת רצפתי על מים, מבוצע מתוך מערכת של צינור אטום, אשר דרכה עוברים מים חמים ומחממים את הדירה שלכם. הצנרת מורכבת מכמה רבדים שנותנת בידה זרימה הומוגנית, בלי דאגה מפני נזילות.

מה הן החסרונות ומה הן היתרונות של התקנת חימום תת רצפתי על מים?

החסרונות של התקנת חימום תת רצפתי – באם לא שקלתם את התקנתו בטרם שבניתם את הדירה שלכם, סביר להניח כי תידרשו להתקיים ללא התקנת חימום תת רצפתי. ואף העלות שך חימום תת רצפתי במכבים גדולה באופן ניכר לעומת חשמלי.

היתרונות של חימום תת רצפתי במכבים – החום אשר נוצר הינו הומוגני, נינוח ולא מייבש את האוויר ואפשר לווסת את השליטה שלו. כמו כן, עלות השימוש בו מועטה ביותר.

חימום תת רצפתי במכבים על מים

חימום על מים יותר רבה מאשר החשמלי מפאת הגורם כי יש מורכבות באופן ההתקנה והחומרים אשר בהם עושים שימוש. פה אין עסקינן בגוף חימום פשוט, כי אם בצנרת מסובכת,  אשר מורכת מחומר ייעוד ושריד אשר ישרדו בטווח הארוך, ימנעו יצירה של אבנית ויטפלו בזרימה נקייה של מים חמים בצנרת. בנוסף לכל, כדי למנוע תהליך של נזילה, הצנרת לא מחוברת או מולחמת, כי אם עסקינן בצינור בודד ארוך ביותר. מערכת שכזו תגיע עם אחריות עבור עשר שנים. חימום של המים יתבצע בדרך כלל באמצעות משאבה של חום שטומנת בחובה אחריות על גבי בין שלוש לבין חמש שנים.

העלות של חימום תת רצפתי במכבים על בסיס מים 

כפי שהחימום החשמלי כך אף חימום על בסיס של מים מתחלק לשני נתונים – עלות המערכת ועלות תפעול המערכת ובמצב כזה המחיר מתהפך. עלות של חימום תת רצפתי במכבים על מים גבוהה לעומת חשמלי. עלות של התקנה בדירה אשר השטח שלה הינו כמאה מטר רבוע תהיה בטווח בין תשעה עשר לבין עשרים ושלושה אלף ₪.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן