חימום תת רצפתי במטבח

מערכות חימום תת רצפתי נחשבות כיום לפתרון חימום אידאלי, ידידותי לסביבה ואף חסכוני תוך שימוש במערכות מתקדמות וטכנולוגיות.

כיצד עובד חימום תת רצפתי במטבח?

כאשר מדברים על שיטת חימום תת רצפתי, צריך להבין שמדובר על שיטה שמתבססת על מים ולא על חשמל שבה החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה כמו "חום צף", למעשה זוהי שיטה שמתבססת על תיאוריה של "עילוי חום" ולכן, כתוצאה מכך הרגליים שלנו מתחממות בהתאמה לפלג גוף העליון שלנו שמתחמם בטמפרטורה נכונה ואף, בריאה.

חשיבות חימום תת רצפתי במטבח

החשיבות של חימום תת רצפתי במטבח נובע בראש ובראשונה מהיעילות שלו באמצעות מים ושימוש במשאבות חום על מנת לחמם את הבית ונחשב לדרך זולה ואיכותית ביחס למערכות מזגן ודרכי חימום אחרות. כך גם בנוגע לאסתטיקה המשמש יתרון בולט עבור מערכת זו שנסתרת לחלוטין מהעין ושקטה בשל היותה מוטמנת תחת לריצוף הבית ובכך אף מאפשרת ניצול מירבי של המרחב ללא שום הפרעה לעומת מערכות מיזוג כאלה ואחרות. בהתאם לכך, מערכת חימום תת רצפתי במטבח משפרת את איכות החיים אשר מעניק חימום רציף, אחיד, נוח, שווה ומדויק בכל הבית החל מהמטבח ועד החדרי שינה. בנוגע למהירות  האוויר, במערכת זו אין תנועת אוויר כלל ומסייעת במניעת העברת תופעות בריאותיות שליליות, כמו: מחלות, יובש, חנק אשר נגרמות ממפזרי חום, מזגנים ועוד התורמים לייבוש האוויר.

ניתן להבין כי זוהי מערכת שחוסכת לנו בעלויות ובעצם הופכת לפתרון חימום משתלם כלכלית גם בחימום תת רצפי במבטח בו אנו מבשלים ומכינים את המנות האהובות שלנו. השימוש שלנו במשאבת חום הינה ידידותית לסביבה ועשויה ממיטב המרכיבים הטכנולוגיים, ממערכת בקרה המאפשרת שליטה חכמה ומיטבית בשמירה על טמפרטורת הבית ומועדי ההפעלה שלה בהתאם לדרישותיכם.

חימום תת רצפתי במטבח עם אקוהיט

מחפשים התקנה של חימום תת רצפתי במטבח? אקוהיט היא הפתרון המושלם עבורכם. אקוהיט הינה חברה מקצועית והמתקדמת בישראל אשר מתמחה בחימום תת רצפתי עם למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום החימום. אצלנו, תוכלו למצוא מגוון רחב של חימום תת רצפתי המופעלות באמצעות משאבות חום הנחשבות למערכות מתקדמות וטכנולוגיות אשר יעילות וחסכוניות בשוק הבינלאומי והישראלי. לקוחותינו נהנים משירת אמין, חסכוני, ידידותי ומלא בסטייל בכל הקשור למערכות החימום התת רצפתי.

להצעת מחיר מהירה ושיחת ייעוץ בנוגע לחימום תת רצפתי התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 1700-700-742 ונשמח לבחור ביחד איתם את מערכת החימום התת רצפתי המושלמת עבורכם ועבור הצרכים שלכם.

חברת אקוהיט

חברת אקוהיט

חברת אקוהיט היא החברה המתקדמת והוותיקה ביותר בישראל להתקנה ותחזוקה של מערכות חימום תת רצפתי ומתמחה במערכות חימום תת רצפתי מבוססות מים - המערכות היעילות ביותר והחסכוניות ביותר בשוק העולמי והישראלי בפרט.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

דילוג לתוכן