חימום תת רצפתי במודיעין

מודיעין היא עיר שנמצאת במחוז המרכז בארץ. בגלל המקומות התיירותיים שנמצאים בשטחה, היא הפכה להיות מקום פופולארי לטייל ולבלות בו. חלק מהמקומות התיירותיים הם:

 

פארק ענבה פארק שמושך אליו הרבה מטיילים ומשפחות. בשטח של הפארק אפשר למצוא אגם גדול של 14 אלף מ"ר שמכיל בתוכו סוגים שונים של דגים כמו גמבוזיה, אמנון כסוף וקרפיון שחור. באגם יש שירות של קיאקים וסירות פדלים להנאת הבאים לפארק. עוד ניתן למצוא בפארק מסלולים של הליכה ורכיבה על אופניים, גן בוסתן גדול ואמפיתיאטרון שמארח מופעים בו. הפארק נחשב לפארק החכם הראשון בארץ. התקינו ברחבי הפארק אינטרנט אלחוטי, מצלמות, חיישנים ומערכת בקרת איכות הסביבה בשטחיו.

יער בן שמןאחד מהיערות הכי גדולים בארץ. ביער אפשר למצוא אזורים עם ספסלים שרבים אוהבים לפקוד בחגים ובעיקר ביום העצמאות של ישראל. בנוסף ביער ניתן למצוא בו אמפיתיאטרון לקיום אירועים ומסלולים רבים לרכיבה על אופניים ואופנועי שטח.

סקייט פארק מודיעין – נחשב לפארק האקסטרים הכי גדול בישראל – יותר מ- 2,500 מ"ר של מתקנים שמותאמים לסקייטרים ולרוכבי אופניים כמו בריכה ענקית, רמפות לרכיבה וגשר לטיפוס.

הערים שנמצאות ליד מודיעין הן לוד, רמלה ורחובות. מזג האוויר במודיעין נחשב ים תיכוני עם קיץ ואביב חמים וסתיו וחורף גשומים במיוחד. כדי להילחם בתקופה הגשומה, התושבים החלו להתעניין להתקין חימום תת רצפתי במודיעין, חימום תת רצפתי יעיל מאוד לחימום הבית.

תמונה של חימום תת רצפתי במודיעין
היום יותר ויותר תושבים באזור מודיעין עוברים לחימום תת רצפתי

חימום הבית באמצעות משאבות חום

בעבר חימום תת רצפתי במודיעין היה נעשה על ידי משאבות חשמל שהיו צורכות גז, דלק ומבזבזות חשמל כדי לחמם את הבית. מאז, הטכנולוגיה של חימום הבית עברה מהפכה וגילתה את משאבות החום. משאבות חום, בניגוד למשאבות חשמל, לא צריכות לשרוף דלקים, גזים ולבזבז חשמל – במקום זאת, הם משתמשים באנרגיה של השמש. האנרגיה הסולארית בשילוב עם יניקת אוויר מבחוץ, גורמות למשאבות חום לחמם את גוף החימום ולחמם את הבתים בחסכנות וביעילות מאשר משאבות החשמל המיושנות.

חימום תת רצפתי במודיעין רק דרך חברת אקוהיט

חברת אקוהיט נמצאת בתחום חימום הבתים כבר יותר מ- 25 שנים ולכן חשוב לה תמיד להתחדש ולהביא לקהל לקוחותיה את הטכנולוגיות הכי מתקדמות בתחום מיזוג האוויר וחימום הבית. משאבות החום של חברת אקוהיט מיוצרות כאן בארץ כדי להבטיח את איכותן לעומת משאבות אחרות בשוק. חימום תת רצפתי במודיעין החל להיות מוצר חובה כדי להילחם בתנאי מזג האוויר הים תיכוני בשנים האחרונות. אצלנו אתם יכולים להיות בטוחים שתוכלו להגיע בסוף כל יום לבית חמים ונעים במודיעין.

 

לקבלת הצעת מחיר משתלמת עבור חימום תת רצפתי במודיעין התקשרו אלינו בטלפון: 1-700-700-742.