לוגו של חימום תת ריצפתי

חימום תת רצפתי בכרמיאל

כל מי שתר אחר אמצעי חימום לבית, עתיד לגלות חסרונות רבים ברוב אמצעי החימום ובין היתר: צריכה מוגברת של חשמל, סכנה לילדים, פיזור חום לא אחיד, חימום של אזורים קטנים בלבד, תחושת יובש, פעולה רועשת ועוד.. ועוד..

אבל, בשנים האחרונות עוד ועוד אנשים מגלים (וגם בוחרים) באמצעי חימום אשר אינו טומן בחובו את החסרונות שהוזכרו וכולל מגוון רחב של יתרונות, מדובר כמובן, על מערכת חימום תת רצפתי.
מערכת חימום תת רצפתי, מותקנת מתחת לרצפה, היא מחממת את כל הבית באופן אחיד ושווה, היא איננה חשופה – כך שאיננה מסוכנת, היא מתבססת על פעולה שקטה וחשוב מכל, היא מהווה אמצעי חימום יעיל ואיכותי אשר ניתן ליהנות ממנו ומיתרונותיו לאורך שנים רבות.
מערכת חימום תת רצפתי נחשבת לפופולארית ובמיוחד באזורים הקרים בארץ, כך שלדוגמא, הביקוש למערכת חימום תת רצפתי בכרמיאל, הינו גבוה במיוחד.

מתקינים ונהנים מבית חם ונעים

ישנן 2 סוגים של מערכות חימום תת רצפתי – הראשונה פועלת על בסיס מים והשנייה על בסיס של חשמל.
כל אחת מהמערכות המדוברות טומנת בחובה יתרונות רבים מהם ניתן ליהנות לאורך עשרות שנים.
יחד עם זאת, בכדי ליהנות מכל היתרונות של מערכת חימום תת רצפתי בכרמיאל ובכלל, חשוב לבחור בקפידה את המערכת כמו גם את החברה שתספק ותתקין אותה ולוודא שההתקנה תתבצע רק לאחר הליך תכנון מקיף ויסודי.

תמונה של אישה יושבת על הרצפה מחוממת באמצעות חימום תת רצפתי בכרמיאל
בשנים האחרונות עוד ועוד בוחרים באמצעי חימום אשר אינו טומן בחובו את החסרונות שהוזכרו וכולל מגוון רחב של יתרונות, מדובר כמובן, על מערכת חימום תת רצפתי.

התקנת חימום תת רצפתי בכרמיאל 

כאמור, התקנת חימום תת רצפתי בכרמיאל, או בכל מקום אחר אמורה להיות תוצר של תכנון קפדני, אשר יכול להתבצע רק על ידי אנשי מקצוע מנוסים בתחום.
אם אתם זקוקים לשירות של התקנת חימום תת רצפתי בכרמיאל או התקנת משאבות חום חשוב שתקפידו לבחור בחברה, מקצועית ומנוסה, בעלת רזומה של התקנת מערכות חימום עבור לקוחות רבים (ומרוצים).
חברת אקוהיט תהווה ללא כל ספק את הכתובת הנכונה למטרה, עם ניסיון מקצועי של למעלה מעשרים שנה ועם רשימה ארוכה של לקוחות הכוללים: לקוחות פרטיים, חברות ומוסדות, אתם תוכלו להיות רגועים שאתם נמצאים בידיים טובות. התקשרו עכשיו  1-700-700-742

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

צינורות חימום תת רצפתי וטכנאי שמכוון את המרכזיות מים

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן