חימום תת רצפתי בירוחם

ירוחם נמצאת בדרום ארץ ישראל. היא נחשבת מקום ייחודי לטיולי טבע ותיירות הארץ זאת בגלל מזג האויר המדברי שמאפיין אותה והקירבה שלה לאתרים שרבים נוטים לתייר בה.

 

בין האתרים ניתן למצוא את:

  • מלון אירוס המדבר שממוקם בעיר
  • מכתש ירוחם עם החולות הצבעוניים שנמצאים בו
  • הר אבנון שעוברים בו מסלולי תיירות ותצפית רבים
  • נחל צין, נחל צפית, נחל עקרבים, עין יורקעם, שדה בוקר שנמצאים בסביבתה
  • מסלולי רכיבת אופניים רבים שנמצאים סביבה ועוד.

הערים השכנות של ירוחם הן ערד, דימונה ובאר שבע. ירוחם סובלת משינויים קיצוניים במזג האויר שלה וסובלת מלילות קפואים במיוחד בתקופת החורף. הטמפרטורות יכולות לצנוח מידי כמה שנים ואפילו לגרום לירידת שלג באזורה. כדי להילחם בקור הקיצוני שירוחם סובלת ממנו בתקופת החורף, תושבים רבים מחליטים להתקין חימום תת רצפתי בירוחם.

חימום תת רצפתי בירוחם באמצעות משאבות חום

מומלץ להשתמש במשאבות חום לחימום הבית בירוחם בגלל שהן עדיפות על משאבות החשמל שהיו פופולאריות בזמנו. משאבות החשמל היו שורפת גזים ודלקים שהיו מזהמות את הסביבה, פולטות קרינה ויוצרים סיכון בריאותי ודליק. משאבות חום, לעומתן, משתמשות באנרגיה של השמש, אנרגיה סולארית שלוקחת את האויר בתהליך שאיבה והופכת את כיוון זרימתו לחימום גוף המים של חימום תת רצפתי בירוחם . משאבות החשמל היו לא חסכוניות וזללו חשמל לעומת משאבות החום שמשתמשות באנרגיה חסכונית, טבעית וירוק לחימום הבתים.

השימוש הגובר בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום

ההתחממות הגלובלית תרמה למזג אויר קיצוני שמתחולל בערים מדבריות בארץ, כדוגמת ירוחם. אנשים רבים בעיר החלו להשתמש בחימום  תת רצפתי עם משאבות חום בתקופת החורף שהפך להיות מצרך בסיסי כדי לעבור את הלילות הקפואים מקור בירוחם.

חברת EcoHeat מתמחה במשאבות חום

רבים מלקוחותינו שמשתמשים במשאבות החום שלנו אמרו לנו שהם לא מסוגלים לדמיין חורף בלעדיה. ההנאה שלהם היא להגיע הביתה כשקפוא בחוץ, לחלוץ את הנעליים הרטובות ולהתהלך יחפים בבית ולהרגיש שיש מזג אויר של קיץ כשבחוץ יורד גשם זלעפות.

 

מעוניינים במשאבות חום בשביל חימום תת רצפתי בירוחם? נשמח לשמוע מכם! התקשרו אלינו עכשיו למספר ונשמח לעמוד לרשותכם!  1-700-700-742.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן