חימום תת רצפתי בחולון

אם אתם תושבי חולון ומחפשים חימום תת רצפתי בחולון? המשיכו לקרוא כל מה שאתם צריכים לדעת לבחירת חימום תת רצפתי איכותי שיחזיק לכם לאורך זמן ויחממם בצורה נעימה את חללי הבית, בכל ימות ועונות השנה.

סוגים שונים של חימום תת רצפתי

הרעיון הטמון בפעולת החימום התת רצפתי מסייעת לזרימתם של המים החמים לעבור דרך הצנרת המותקנת בכל שטח הבית ומציירת לכל המשטח התחתון של מבנה הבית הפצה נעימה של חום לחימום הבית. את החימום התת רצפתי ניתן ליישם בשתי שיטות שונות, הראשונה מאפשרת פרישה של רשת גופים חשמליים הנמצאים מתחת לרצפת הבית, דבר המזכיר במעט שמיכה חשמלית. לאחר מכן, אחריי שפורשים גופי חימום מזרימים אליהם את החשמל, הם מתחממים ופולטים את החום אל תחול חללי הבית. והשיטה השנייה מתבצעת באמצעות משאבות מים וחימום המים. לרוב, שיטה זו נחשבת זולה יותר וידידותית לסביבה, אפשר לקרוא לשיטה "חימום ירוק".

חימום תת רצפתי בחולון

חשיבותו של חימום תת רצפתי

חשיבותו של חימום תת רצפתי נובע מפיזור חום אחיד אשר מתפזר בכל חלקי הבית ביחד עם אפשרות להפעלה לפי החדרים. צורת החימום שלו הינה צורת חימום הנעימה ביותר אשר איננה מייבשת את חלל האוויר או עלולה לגרום להשלכות חמורות יותר כמו יובש, חנק ותחושות לא נעימות אחרות. יותר מכך, זוהי מערכת בטיחותית ללא קרינה כלל וכלל ונינת עליה אחריות מלאה עבור רשת הצנרת התת רצפתי לתקופה של 10 שנים. בנוסף, כאשר משתמשים בחימום תת רצפתי אנו חוסכים חיסכון דיי משמעותי בעלויות משום שהוא מסייע לנו בצמצום הוצאות החימום והחשמל גם כאשר המערכת כבויה למשך מספר שעות, הודות לשמירת החום ברצפה.

עוד חשיבות שניתן לזקוף לזכותה מערכת החימום תת רצפתי כאשר מערכת הבקרים שלה, הינה מערכת בקרים חכמה שעובדת במקביל עם מערכת הבית החכם ומאפשרת שליטה סלולרית. כמו כן, גם מחלקים וברזים ממונעים עשויים מיצרנים אירופאיים בלבד.

חימום תת רצפתי בחולון עם חברת EcoHeat

ביצוע התקנת משאבות חום, חימום תת רצפתי ניתן לבצע מכל עיר ברחבי הארץ, בפרט בעיר חולון.  אם אתם מחפשים התקנת חימום תת רצפתי בחולון, פנו אלינו, חברת EcoHeat. אנו חברה המתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום הנחשבות למערכות המתקדמות, היעילות והחסכוניות ביותר, ואיך לא האיכותיות בשוק העולמי והישראלי. יש לנו ניסיון רב מלמעלה מ 25 שנה בתחום החימום בארץ תוך הקפדה על מתן שירות מקצועי, איכותי ואדיב.

חשוב לצין כי שימוש נכון בחימום התת רצפתי כרוך בחלוקה נכונה של חלל הבית לאזורים ומעגלים נפרדים, דבר המסייע למערכת הבקרים המותקנת של החימום התת רצפתי ומאפשר לה לעלות את הטמפ' בכל חדרה בהתאם לצורך, כמו כיבוי חדרים אשר אין בו צורך, ובכך להשתמש בו לחימום יעיל וחסכוני עד 75% באנרגיה וידידותי לסביבה ועל כן, חברה מנוסה בתחום תדע לסייע ולייעץ בתחום ולהתקין לכם את מערכת החימום התת רצפתי האיכותית ביותר בהתאם לצרכים שלכם במחירים אטרקטיביים.

מעוניינים בייעוץ והתקנה של חימום תת רצפתי? לפרטים נוספים והצעות מחיר התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 1-700-700-742 .  חברת אקוהיט יותר מתשמח לסייע לכם בכל הקשור לתחום החימום.