חימום תת רצפתי בהרצליה

הרצליה היא עיר חוף בשרון הדרומי, כ 10 ק"מ צפונית לתל אביב על מישור החוף וגובלת ברמת השרון ורעננה. גובהה נע בין 0 ל 66 מעל פני הים. היא נוסדה כמושבה בדצמבר 1924 ונקראת על שם בנימין זאב הרצל, חוזה המדינה והוכרזה כעיר בשנת 1960 ושייכת כיום למחוז תל אביב.

פתרונות חימום תת רצפתי בהרצליה

שימוש בפתרונות של חימום תת רצפתי זה לא משהו שצריך לשקול רק באזור צפון הארץ, שם הטמפרטורות בעונת החורף צונחות למטה. משאבות חום זוהי מערכת שהיא בגדר חובה גם בכל אזור הרצליה וסביבתה בשל בחירה בפתרון חימום הולם וכזה שיוכל להיות חסכוני מבחינה כספית וגם מבחינת החשמל ולתת מענה לצרכן.

משאבות חום בהרצליה

משאבות חום פועלות על אנרגיית השמש, כלומר אנרגיה סולארית, כך שהדבר מצד אחד מאפשר לחסוך לא מעט בהוצאות החשמל, אך מצד שני מאפשר לחמם בצורה לא רעה בכלל ומאוד יעילה תוך כדי אפשרות לווסת את הטמפרטורות ל 60 מעלות ואף 70 מעלות בהסתמך על רצונותיו האישיים של המשתמש במערכת.

חימום תת רצפתי בהרצליה
חימום תת רצפתי בהרצליה

התקנת חימום תת רצפתי בהרצליה והסביבה

מעוניינים להתקין מערכת חימום תת רצפתי כל שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל חברה מקצועית בתחום אשר תוכל לבצע את העבודה הזו בעבורכם – חברת אקוהיט ישנן 3 מערכות של משאבות חום אשר מותאמות לשימושים שונים וצרכים משתנים של לקוחות. כך שאתם רק צריכים לבחור בזו שמתאימה לכם.

בית חם ונעים באמצעות חימום תת רצפתי ומשאבות חום באמצעות חברת אקוהיט 

הפתרון של חימום תת רצפתי בהרצליה לא אומר בהכרח שאתם צריכים לשלם סכומי כסף מופרזים על הוצאות החשמל. במקום זאת יהיה כדאי לכם לשים דגש על בחירה של מערכת שתעשה את העבודה ולצד זאת גם תוכל לאפשר לכם להיות מרוצים ממה שתקבלו.

רוצים להבין טוב יותר בנושא? לבחון אפשרות של התקנת מערכת הסקה לשימוש של חימום תת רצפתי? התקשרו אלינו לטלפון 1-700-700-742   חברת אקוהיט ישמח לענות על כל שאלה ולתת הכוונה על הצעות מחיר עבור חימום תת רצפתי ומידע שאתם צריכים לדעת לפני עבודת ההתקנה.