חימום תת רצפתי בדימונה

דימונה ממוקמת בדרום ארץ ישראל. העיר נמצאת ברמת הנגב, בגובה של בערך 550 מ' מעל גובה הים. שכנותיה הן באר שבע, ים המלח וערד.

 

בגלל מזג האויר המדברי ששורר בה, חם בימים וקר מאוד בלילות. כמות הגשם הממוצעת שיורדת בכל שנה בדימונה היא בערך 130 מ"מ. פעם בכמה שנים הטמפרטורות צונחות מתחת לאפס ואז יורד בה שלג. בגלל השינויים במזג האויר, כדאי לכם להתקין בבית חימום תת רצפתי בדימונה שיעזור לכם לחמם אותו לתחושה חמימה וכיפית כשהטמפרטורות בחוץ משתוללות.

מה ההבדל בין משאבת חום לבין משאבת חשמל? 

משאבת חום שואבת את החום מהאוויר שבסביבתו והופכת את כיוון זרימתו תוך כדי חימום המים במערכת החימום שנמצאת ברצפה. ההבדל בין שיטת משאבת החום לעומת משאבת החשמל היא שמשאבת החשמל פולטת קרינה אלקטרו מגנטית. משאבת החשמל נחשבת כמזהמת יותר את הסביבה, זוללת חשמל ולא חסכונית לעומת משאבת החום. שימוש בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום משתמשת באנרגיה מתחדשת סולארית של השמש. היא לא צריכה לשרוף דלקים וגזים כדי לעבוד כמו משאבת החשמל ולכן השימוש בה הוא שימוש ירוק, יעיל ובריא לחימום הבית שלכם.

עלייה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום

קיימת מגמת עלייה בתקופה האחרונה בהתקנת משאבות חום בכדי להשתמש בחימום תת רצפתי. אזורים מדבריים כמו העיר דימונה שסובלת משינויים קיצוניים במזג האוויר כתוצאה מההתחממות הגלובלית הגוברת בעולם הופכים להיות אידיאליים לשימוש של חימום תת רצפתי בדימונה.

ההתחממות הגלובלית גוברת משנה לשנה וגורמת לשינויים קיצוניים במזג האויר, במיוחד באזורים מדבריים שיכולים להיות קפואים מקור במהלך הלילה. הטכנולוגיה המהפכנית של משאבות החום עוררה מהפכה בענף חימום הבתים והמשרדים והפכה את ההסקה לחימום למצרך בסיסי בדימונה.

תמונה של חימום תת רצפתי בדימונה
יותר ויותר אנשים עוברים למערכת חימום תת רצפתי בדימונה!

לקבלת הצעת מחיר אודות חימום תת רצפתי בדימונה 

המשאבות של חברת אקוהיט הן תוצרת כחול לבן. אנחנו מרכיבים אותן תוך כדי עם דגש על אפקטיביות, אסתטיות ופונקציונליות המשאבות שלנו. רכיבי המשאבה עשויים מהחומרים הכי המתקדמים בעולם החימום.

חברת EcoHeat מתאימים ומשכללים באופן תמידי את המוצרים שלנו בהתאם לדרישות השוק הישראלי. חשוב לנו לספק לכם משאבות מים איכותיות שיחזיקו לאורך זמן במזג אוויר קיצוני שקיים בערד בלי תקלות גם כשהטמפרטורות יצנחו מתחת לאפס.

 

מעוניינים במשאבות חום בשביל חימום תת רצפתי בדימונה והסביבה? נשמח לעמוד לרשותכם! התקשרו אלינו עוד היום למספר 1-700-700-742.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן