חימום תת רצפתי באשקלון

חימום תת רצפתי הינו חימום המופק מרצפת הבית. באמצעות שיטה זו נחשבת לזמינה, זולה ואפקטיבית בשל התפתחויות טכנולוגיות הפכו אותה לנגישה עבור כל בית ובית לחימום נעים, איכותי וידידותי לסביבה.

כיצד מערכת החימום התת רצפתי פועלת

על מנת להבין כיצד מערכת החימום התת רצפתי פועלת יש להבין את התהליך שעובר במערכת החימום הזו. תחילה, מאגר המים מחוץ לבית על ידי גז, סולר או נפט, כאשר המים האלו אשר יכולים לשמש גם לתהליך הסקה ביתית ולכל הבניין בצורות וזרמים שונים בצינורות המותקנות מתחת לרצפה לכל חללי הבית. אותם צינורות, עשויים לרוב מנחושת הידוע כמתכת המוליכה בהצטיינות את החום, ולאחר מכן הרצפה מתחממת וכך גם כל האוויר שמעליה המשמש את חלל הבית.

בנוסף, חשוב כי הצנרת של מערכת החימום התת רצפתי הינה שונה מכל צנרת אינסטלציה אחרת ביתית משום שהיא בנויה מצינורות מיוחדים המתכוננים לעמידה של תנאי לחץ וטמפרטורה קיצוניים. מעבר לכך, מדובר במערת סגורה אשר אליה לא נכנסים מים חדשים העשויים להכיל חומרים משקעים שפוגעים בצנרת.

התקנת חימום תת רצפתי באשקלון

סוגי ריצוף המתאימים למערכת החימום תת רצפתי

מערכת החימום התת רצפתי תורמת להנאה מחימום מים במחיר איכותי ומפנק לכל סוגי הריצוף. אולם, הריצוף היחידי אשר איננו מתאים להתקנת המערכת שלו הוא שטיח מקיר לקיר שלא מאפשר לחום להיפלט אל המתחם של החדר. בהתאמה של מערכת חימום תת רצפתי של ריצוף פרקט יתנהג באופן שונה מריצוף של אבן וריצוף של קרמיקה. כלומר, ריצוף אבן אוגר את החום וממשיך לשחרר אותו גם לאחר שהמערכת הפיסקה לעבוד והפרקט אינו מעביר את החום ולא אוגר אותו. בכל מקרה, כאדי לברר באופן אינדיבידואלי לגבי סוגי הפרקט השונים ולבחור פרקט ספציפי מתאים על מנת למנוע את אי האתמה בין סוג מערכת של חימום תת רצפתי לסוג הפרקט.

חימום תת רצפתי באשקלון עם חברת EcoHeat

מערכת החימום של אקוהיט מעוצבת בצורה ספיירליט תחת ריצוף של הבית ומאפשרת התמזגות מושלמת בסביבה אשר איננה נגלית לעין. את התקנת חימום תת רצפתי ניתן לבצע מכל עיר ברחבי הארץ, בפרט בעיר אשקלון הדרומית.  אם אתם מחפשים התקנת חימום תת רצפתי באשקלון , פנו אלינו, חברת EcoHeat. אנו חברה המתמחה בחימום תת רצפתי, מצוידים בטכנולוגיה מתקדמת תוך דגש על אמצעי הגנה מרובים, בוחרים את האביזרים בקפידה, מבצעים בדיקות איכות, בקרה ותקן תוך אמינות. בנוסף, המערכות שלנו חסכוניות על אף שהמערכת עובדת 24/7 לעומת מערכות חימום אחרות כמו גז, מיזוג אוויר, נפט אשר נמצאות באותה הקטגוריה. אנו, פועלים למען איכות הסביבה ומוודאים כי המערכות שלנו אין מזהמות על ידי פליטת חומרים מסוכנים או קרינה אשר נפלטת ומסכנת את הבריאות שלנו ולכן, המערכות שלנו פועלות על ידי אנרגיית השמש ומעט מאוד על חשמל.

מעוניינים בהתקנה של חימום תת רצפתי מותאם לפרקט שלכם ? לפרטים נוספים והצעות מחיר התקשרו אלינו עוד היום בטלפון 1-700-700-742 .  חברת אקוהיט תשמח לסייע לכם בחימום נעים לביתכם.