חימום תת רצפתי באשדוד

התקנת חימום תת רצפתי מהווה מענה של הסקה מיטבי וכן נינוח, אשר יחמם את כל מרחבי הדירה שלכם, אינו ייבש את האוויר בה ובפרט תוכלו ללכת ללא נעליים בדירה שלכם. חרף זאת, אין מדובר בהוצאה מועטה כל כך. במאמר זה נדון אודות המגרעות ואודות המעלות של התקנת חימום תת רצפתי חשמלי וכן התקנה של חימום תת רצפתי חשמלי.

התקנת חימום תת רצפתי

במהלך העשור האחרון, אנו עדים לתופעה אשר בה מערכת חימום הלכה וגדלה כמענה עבור חימום מיטבי, אשר שורד בטווח הרחוק. התקנת חימום תת רצפתי מושתתת על כך כי עבור גלי חום בעלי נטייה של עלייה כלפי מעלה, בשל כך באם הרצפה שלכם מעניקה חום, הוא יפוזר בכל האזורים בדירה שלכם ויספק הרגשה חמה הומוגנית ונינוחה. ההתקנה עשויה להתבצע על גבי תשתית של חשמל או לחלופין של מים ובעצם עסקינן במערכת אשר מבוצעת הלכה למעשה מתחת למרצפות שלכם. עליכם להבין, כי חימום תת רצפתי באשדוד היא מצב של תכנון מבעוד מועד והתקנה של מערכת החימום תבוצע בזמן של שיפוץ אינטנסיבי, לרבות הרמת הריצוף או בזמן של בניית דירה חדשה.

חימום תת רצפתי באשדוד

חימום תת רצפתי באשדוד חשמלי

חימום חשמלי מבוצע הלכה למעשה באמצעות של התקנה של גוף חשמלי מתחת למרצפות שלכם והם מקרינים חום בתוך כל המקומות אשר בדירה שלכם.

המגרעות של חימום אשר הינו חשמלי – הינו העובדה כי עסקינן במקרה של אך ורק אמצעי עבור חימום, אל מול מזגן אוויר לדוגמה, אשר בו עושים שימוש הן עבור קירור והן עבור חימום. בשיטה זו מחיר של צריכת החשמל עשויה להיות יותר רבה ומאלצת אתכם לחכות הרבה זמן עד שהדירה שלכם תתחמם – מדובר בעת בין שעה לבית שעתיים מעת שהנכם מפעילים אותה, בשל כך בדרך כלל בעצם לא תכבו את החימום והוא יישאר דלוק בכל עונת החורף.

המעלות של חימום תת רצפתי באשדוד – חימום תת רצפתי חשמלי כרוך בעלות יותר מועטה עבור התקנה אח מול חימום רצפתי של המים. חימום זה הינו דומם והומוגני, קצת אחזקה ואינו מייבש את האוויר.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן