חוששים מעלות הפעלה גבוהה של מערכת חימום תת רצפתי?

לקוחות המגיעים אלינו ומתעניינים במערכות החימום התת רצפתי שלנו נוטים לחשוש מעלויות הפעלה גבוהות ולאחרונה אנו מקבלים הרבה פניות בנושא עלויות הפעלה שוטפות, אנו באקוהיט כאן כדי להרגיע אותכם, לפניכם מאמר בנושא עלויות שוטפות של מערכות החימום תת רצפתי שלנו

חימום תת ריצפתי מים - עלויות הפעלה

הפעלת חימום תת רצפתי זה יקר, האומנם?

כשהייתי ילד, המשפט הקבוע של אמא שלי בחורף היה "תכבה את החימום מה אתה עובד בחברת חשמל?!" , ובצדק, העלויות הגבוהות וצריכת החשמל המוגברת בטכנולוגיות הישנות כמו מזגנים ותנורי חימום גרמו להמון אנשים לוותר על חימום בתקופת החורף. למזלנו השנים האלה חלפו ואיתם גם הטכנולגיות הישנות והיקרות עושות את דרכם בצעדי ענק אל מחוץ לתודעה שלנו. כיום ניתן למצוא מערכות חימום חכמות השומרות על טמפרטורה חמימה ואחידה בחדר ובעלויות הפעלה נמוכות. מערכות חימום תת רצפתי מים שואבות את האנרגיה הטבעית של השמש בדומה לדוודי חשמל סולארים.
משאבת החום המתפקדת כ- לב המערכת עצמה ממוקמת מחוץ לבית ויונקת את החום שבאוויר וכן את האנרגיה הטבעית של השמש בעזרת קולטנים ובכך חוסכת המון בצריכת החשמל.
משאבת החום מספקת 3 קילו- וואט טבעי על כל קילו- וואט שהיא שואבת מהחשמל של הבית, זאת אומרת שאנשים שמתקינים מערכת חימום תת רצפתי המורכבת מצינורות מים משלמים רק על 25% (!) מהכוח הדרוש להפעלת המערכת והשאר מגיע מן הטבע.

אולי יעניין אותכם

חימום תת רצפתי השוואת מחירים>>

התקנה מקצועית של מערכת חימום תת רצפתי חוסכת בחשמל!

כשמדובר על התקנת חימום רצפתי מכל סוג ובמיוחד מערכת המורכבות מצינורות מים, התקנה לא מקצועית ולא יסודית של המערכת יכולה להביא לצריכה מוגברת של חשמל וכל לשחיקה ובליאה של חלקי המערכת. ולכן חשוב מאוד לבצע את ההתקנה של המערכת בצורה הטובה, המקצועית והיסודית ביותר, וכן חשוב שבעל המקצוע המבצע את ההתקנה יהיה מנוסה ובעל ידע רב במערכות אלו.
בנוסף התקנה נכונה של המערכת תביא לכך שהמערכת תעבוד לסירוגין בצורה אוטומטית ורק כאשר יש צורך לשמור על הטמפרטורה הרצויה בחדר ועל אחידותה ובכך תחסוך בצריכת השחמל.

הצטרפו לאלפי בתי אב שמתחממים עם המערכת של אקוהיט

אקוהיט- מומחים במערכות חימום תת רצפתי מזמינים אותכם להצטרף לאלפי בתי אב שהתקדמו לחימום בעזרת מערכת חימום תת רצפתי שנהנים מבית חמים ונעים וחוסכים מאות שקלים בזמן החורף.

צרו איתנו קשר באתר או בטלפון–  ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il

 

 

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:
חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן