חוששים מנזילות מהצנרת המסועפת מתחת לרצפה?

אחת החששות היותר גדולות של לקוחות חדשים הרוצים להתקין מערכת חימום תת רצפתי מים היא נזילות ובלאי של צינורות המים החמים העוברים מתחת לריצוף, אנו באקוהייט משתמשים במערכת חכמה וצינורות איכותיים המבטיחים אורך חיים ארוך למוצרינו בלי בלאי או פגיעה בתפקוד המערכת.

בחימום תת רצפתי אנו משתמשים בצינורות,PEX-AL-PEX, הצינורות מורכבים מ-3 שכבות של פלסטיק-אלומיניום-פלסטיק וזאת על מנת ליצור מערכת צנרות שעמידה ללחצים גבוהים ולטמפרטורות גבוהות .

אצלנו באקוהייט כל מערכת חייבת לעמוד בתקנים של מערכת מים ביתית הארצים והאירופאים. עד היום לא ידוע אפילו על מקרה אחד(!) של נזילות מהצנרת הזאת בחימום תת רצפתי, ומכיוון שמערכת הצינורות עובדת בלחץ נמוך ובטמפרטורות נמוכות יש טווח ביטחון עצום לצינורות עצמם. מערכת חימום תת רצפתי מים יכולה להוות כפיתרון מושלם לחימום הבית ובגלל עלויות השימוש הנמוכות ועמידות חמרי הגלם בפני בלאי מערכת זו מהווה פתרון זול יותר לטווח הארוך מאפשרויות חימום הבית האחרות בשוק.

התקדמו למערכת חימום תת רצפתי עם אקוהייט

אנו מזמינים אותכם להתקדם איתנו ולהתקין בביתכם מערכת חימום תת רצפתי הצטרפו לאלפי לקוחות מרוצים, חברת אקוהיט הינה המתמחה בהתקנת מערכות חימום תת רצפתי מים. אז אם אתם רוצים ללשפר את איכות חייכם ולהתקין בביתכם מערכת חימום תת רצפתי, אתם מוזמנים להתקשר לחברת אקוהיט ולהנות משירות מקצועי ואדיב, מערכת מים איכותית והתקנה במחיר אטרקטיבי עם תנאי תשלום נוחים.

אקוהיט  תל עדשים טלפון ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il