לוגו של חימום תת ריצפתי

השוואה בין חימום תת רצפתי מים לקמין

רבים מנסים לברר מה ההבדל בין חימום תת רצפתי מים לבין אמצעי חימום אחרים, כמו למשל חימום באמצעות קמין. במאמר זה המומחים של אקוהיט רשמו בפניכם את כל ההבדלים בין שיטות חימום אלו וזאת על מנת שגם אתם תוכלו להחליט מהי איכות החימום בה אתם מעוניינים בתקופות הקרות של השנה.

חימום תת רצפתי מים

אחת משיטות החימום המוכרות ביותר בישראל היא שיטת חימום תת רצפתי מים. כאן מדובר על מערכת סגורה של צינורות אשר מותקנת ומורכבת תחת ריצוף הבית. משאבת חום היא זו שאחראית על חימום המים בצינורות אלו. האוויר החם עולה באחידות כלפי מעלה ומתפזר תוך שהוא מחמם את כל רחבי הבית. נכון לשנת 2021 שיטה זו נחשבת לאחת השיטות האמינות והבטיחותיות ביותר וניתן ליהנות ממנה שנים רבות גם ללא חשש מתקלות כלשהן, כמו למשל נזילות או ניצוץ שיכול להוביל חס וחלילה לדליקה בבית. הדבר החשוב הראשון אותו יש לקחת בחשבון בעת בחירת חימום לבית הוא הבטיחות והיעילות ולאחר מכן כל השאר. מערכת חימום תת רצפתי הפועלת על בסיס מים היא מערכת בטוחה ביותר לכל המשפחה. מעוניינים לדעת מה שאר יתרונותיה של מערכת זו?

יתרונות חימום תת רצפתי

מערכת חימום תת רצפתי במים מאגדת יתרונות רבים. החום שנוצר באמצעות מערכת זו אחיד, חמים ונעים. הוא אינו מייבש את האוויר וניתן לווסת אותו. בנוסף עלויות השימוש במערכת מאוד נמוכות וזאת ביחס למערכת החשמלית וביחס לאמצעי חימום נוספים. יתרון נוסף הוא שניתן להסב כמעט כל תשתית צנרת שנמצאת מתחת לריצוף כדי לחמם את הרצפה וכמובן הבחירה במערכת זאת משמע בחירה של חסכון בעלויות באופן משמעותי. חשוב לדעת שהשימוש במים למטרת חימום הוא דבר בריא ואין את אותה הסכנה הטמונה בחימום חשמלי, סכנה של קרינה אלקטרו מגנטית. מערכת חימום תת רצפתי בסביון נכון להיום יש אפשרות  לבחור במערכת חימום תת רצפתי מים הפועלת באופן אוטומטי אשר מאפשרת גם שליטה ושינוי של זמני החימום בכל רגע נתון. יתרונות נוספים הם שזוהי מערכת ירוקה, כלומר מערכת ידידותית לסביבה. החיסרון של המערכת הינו נקודתי וחשוב להבין שלא מדובר על חיסרון שכן פעולה זו משתלמת לצרכן לאורך זמן: מחיר ההתקנה. מחיר התקנתה של מערכת חימום תת רצפתי מים הנו יקר יותר ביחס לאמצעי חימום נוספים.

חימום באמצעות קמין עץ

קמין אמנם תורם רבות לאווירה בסלון שכן הוא מעניק לסלון מראה כפרי אירופאי, אך אי אפשר להתעלם מכך שהוא יכול לגרום גם לזיהום אוויר משמעותי ומפגעים בריאותיים. שריפת עץ בתוך קמין תמיד מערבת עשן אשר יכול להסתנן החוצה ולזהם את הסביבה, שכן בעת שריפת העץ נוצרים תוצרי לוואי מזהמים ורעילים אשר יכולים להגיע לריאות ולמערכת הדם. כמו כן, בתהליך השימוש בקמין משתחררים כימיקלים מסרטנים ופחמן דו חמצני. בנוסף, אי אפשר להתעלם מכך שבימי החורף בהם מנשבת הרוח בחוזקה, העשן מוסט גם לבתים ליד, דבר אשר יכול לגרום לאי נעימות עם השכנים.  למרות כל זאת אי אפשר להתעלם מהצד האסתטי היפהפה של הקמין, דבר אשר מוביל רבים לבחור בו.

במה עדיף לבחור? חימום תת רצפתי או קמין?

חימום באמצעות קמין יספק לכם את אותה אווירה חמימה וביתית ואת אותה אסתטיקה יפהפייה לה אין מתחרה. למרות זאת חשוב לקחת בחשבון שהחימום הינו נקודתי. באם תבחרו קמין עץ, תצטרכו להתמודד עם זיהום אוויר בבית ובמחוצה לו, יש לפנות זמן שכן הקמין מחייב תפעול שוטף, המגירה של העפר מתמלאת במהירות, יש לשים לב ולהזין עצים בזמן ועוד. באם החלטתם לבחור חימום באמצעות גז תצטרכו לדאוג גם להזמנת גז ולתחזוקה שוטפת וכמובן שיש לקחת בחשבון את מחיר החימום בגז. לעומת חימום באמצעות קמין, תוכלו לבחור באפשרות הבטיחותית ביותר וזו אשר תבטיח לכם חום אחיד בכל רחבי הבית והוזלה משמעותית של עלויות. כעת, כל שנותר לכם הוא להגיע להחלטה המתאימה לכם חימום תת רצפתי מים או חימום באמצעות קמין. אם החלטתם שאתם מעוניינים ליהנות מרשימה ארוכה של יתרונות, ביניהם עלות משתלמת, חום אחיד, שמירה על הסביבה ובטיחותיות לכל מי שנמצא בביתכם. הקליקו כאן המומחים של אקוהיט ישלחו לכם הצעת מחיר ללא עלות או התחייבות. מעוניינים בהצעת מחיר לחימום תת רצפתי מאת המומחים של אקוהיט? אקוהיט – תל עדשים טלפון (רב קווי): 1-700-700-742
מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן