לוגו של חימום תת ריצפתי

היתרונות של שימוש במשאבות חום בחימום תת רצפתי

חימום תת רצפתי יש למעשה תשתית צינורות יעודיים הפרוסה מתחת לריצוף הבית. התשתית מחוברת באמצעות המחלקים הראשיים למקור חום מסוגים שונים, כגון משאבות חום שתפקידן הוא להזרים בצורה יעילה של החום אל הרצפה ואל חלל הבית.
כשבוחרים בחימום תת רצפתי לחימום בית חדש או משופץ, צריך להביא בחשבון שנרצה להשתמש במערכת עם מינימום תקלות ומינימום תצרוכת אנרגיה, וכמובן בטיחות מקסימלית.

איך מערכת של חימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום עובדת?

זו מערכת שמותקנות מתחת לרצפה ודרכן מוזרמים מים מחוממים.
שלא כמו בעבר שחימום המים נעשה על ידי תנור הסקה שיכול להיות מופעל על ידי חשמל, נפט, סולר או גז, חימום המים יתבצע על ידי משאבת חום.
להבדיל מכל מערכת חימום אחרת, מערכת חום תת רצפתי מספקת חימום נעים מכיוון שהמים העוברים דרכה בצנרת הם בטמפרטורה נמוכה ואחידה. חימום רצפתי במשאבות חום זה חימום עם מערכת מורכבת להתקנה, ועל כן נדרשת מיומנות וידע לביצוע המשימה על הצד הטוב ביותר.

למה כדאי להשתמש במשאבות חום?

חימום תת רצפתי על בסיס מים, באמצעות משאבות חום נחשב למערכת חימום חדשנית ומתקדמת לעומת מערכת חשמל או גז.
מדובר בחימום אשר מבוסס על מים חמים הזורמים בצנרת המותקנת מתחת לרצפת הבית, לכן מומלץ להתקין את המערכת טרם ריצוף הבית, כך שיתבצע ללא צורך בהרמת מרצפות.
המערכת לחימום רצפתי במשאבות חום נחשבת למערכת ירוקה, מאחר וחוסכת באנרגיה וידידותית לסביבה בכך שאינה מזהמת את האוויר.
המערכות הללו בנויות כך שהן מאפשרות גם שילוב של חימום רדיאטורים וצנרת מתחת לרצפה המאפשרת אספקה מיידית של מים לכל הברזים מבלי הגבלות כמותיות. הן מהוות פיתרון אידיאלי שכן מדובר במכשיר חסכוני שאיננו כרוך בהוצאות גבוהות בזכות יניקת אנרגיה סביבתית.

משאבות אלו נחשבות לאמינות במיוחד עם סיכויים אפסיים לתקלות ובעיות ומאפשרות אספקה יומיומית של מים בהתאם לדרישות בלבד.
לנוכח העלייה החדה במחירי החשמל והגז, ישנה חשיבות עליונה כיום לכל הנושא של החיסכון בשימוש עם משאבות חום.
שימוש זה לא רק שמאפשר חימום אחיד בכל אזורי הבית השונים אלא גם מביא לחיסכון משמעותי בסך ההוצאות הנדרשות לחימום בקרב אנשים שבביתם ישנו מכשיר חימום הפועל על חשמל, סולר, גז או נפט. למעשה משאבות חימום משמשות היום כפתרון מועדף עבור חימום מים לשתייה, מי בריכה ובמפעלים. השימוש הנרחב במשאבות החום ובקני מידה גדול מבטיח כי הפתרון הוא אכן הטוב ביותר בשוק.
בעידן של היום, מדובר בקריטריון חשוב ביותר כאשר בכל תחומי התעשייה ניתן לראות מגמה ירוקה אשר הולכת ומתרחבת. בעזרת מערכת חימום תת רצפתי משאבות חום תוכלו להנות מחיסכון משמעותי בהוצאות החשמל של הבית, כאשר לא תאלצו להפעיל את המזגן אשר כידוע לכולם גוזל לא מעט חשמל. בטווח הארוך, מדובר על חיסכון עצום בהוצאות משק הבית.

 

למה לבחור במשאבות החום של אקוהיט

במשאבות חום הייחודית של חברת EcoHeat, ישנם מגוון רב של אמצעי הגנה, אשר שומרים על משאבות החום שיאריכו ימים וישרתו את הלקוח לאורך שנים רבות, ללא תקלות. משאבות חום של חברת EcoHeat הן ייחודיות. אנו מרכיבים אותן באופן בלעדי תוך מתן דגש מירבי על אפקטיביות לצד אסטתיות ומראה מודרני מושך. אנו מקפידים על הרכבת המשאבה מהרכיבים המתקדמים בשוק העולמי. רק באמצעות מעקב צמוד ובחינת המוצר במעבדות יעודיות, אנו יודעים להבטיח כי המשאבה הבלעדית של חברת EcoHeat היא המוצר הכחול-לבן המתקדם והאמין בשוק, כפי שמגיע לצרכן הישראלי.

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

חימום תת ריצפתי - מבית אקוהיט

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן