לוגו של חימום תת ריצפתי

איך להפיק את המרב ממערכת חימום תת רצפתי

כשחושבים להתקדם למערכת חימום חדשה הדבר החשוב ביותר שנחפש זה להפיק את המרב מהמערכת וכן לקבל תמורה מרבית למחיר שאנו משלמים, ישנם דרכים לנצל את מלוא תפוקתה של המערכת טרם ההתקנה, הנה הדברים החושבים ביותר לזכור לפני  שבוחרים חברה להתקנת המערכת החדשה.

חימום תת רצפתי של אקוהיט

מערכת חימום תת רצפתי- ניצול תפוקה מקסימלי

לפני התקנת חימום תת רצפתי יש להתחשב ביעילות המערכת בפועל ותפוקתו, הרבה יותר מהנתונים היבשים של משאבת החום או הצינורות עצמם, הדרך לניצול מקסימלי של תפוקת המערכת מתחילה מבקרת מערכת חכמה ופריסה נכונה ומקצועית של הצינורות.

  1. בקרה חכמה- חשוב מאוד לוודא שאתם קונים מערכת עם בקרה חכמה, מערכת כזאת תגרום למשאבת החום לעבוד בצורה היעילה ביותר- לחמם רק במידת הצורך ולעבוד פחות שעות. במערכות ללא בקרה חכמה משאבת החום תעבוד גם כשאין צורך בכך- צריכת חשמל מיותרת!, כמו כן אל תבדקו נתונים רק על פי יעילות משאבת החום ללא שבדקתם את יעילות המערכת כולה, זכרו משאבת החום היא רק חלק מהמערכת, היא אומנם הלב של המערכת אבל אם העורקים לא טובים, והמוח לא נותן פקודות נכונות ללב, אז הלב עובד בעומס יתר.
  2. פריסת הצנרת- לא פחות חשוב לשים לב שפריסת המערכת מתבצעת בצורה מקצועית ויעילה, לכן חשוב לבחור בחברה מקצועית אשר יש לה פתרונות טכניים טובים עבור זרימת המים במערכת, אם זרימת המים במערכת לא תהיה טובה לא יהיה ניצול מרבי של משאבת החום והיא תעבוד בעומס יתר, אורך חיי המכשיר יתקצרו ובנוסף תצטרכו לשלם יותר על עלויות החשמל, פריסת הצינורות צריכה להיות בצורה ספירלית ולא בשום צורה אחרת, כך פיזור החום יהיה יותר אפקטיבי ותמנעו מטמפרטורה לא אחידה של הרצפה, לכן היזהרו מהתקנה לא מקצועית של המערכת, רוב האנשים לא יודעים שאפשר להפיק יותר מהמערכת ושהם יכולים למעשה לחסוך יותר בכל חודש של הפעלה.

אקוהיט מערכות חימום תת רצפתי- יעילות זה שם המשחק

הצטרפו לאלפי בתי אב בישראל שהבינו שחימום הבית בחורף זה אלמנטרי! התקדמו גם אתם למערכת חימום תת רצפתי חכמה של אקוהיט ותהנו גם אתם מחורף חמים ונעים וחיסכון מקסימלי בצריכת החשמל לחימום הבית. אנו זמינים לכל שאלה בטלפון ובאתר ומזמינים אותכם ליצור איתנו קשר לקבלת עזרה וייעוץ.

אקוהיט  טלפון ( רב קווי ): 1-700-700-742 או דוא"ל: office@ecoheat.co.il

 

מה דעתכם על המאמר?

נשמח לשמוע את התגובות שלכם:

עזרו לנו לקדם את העסק!

5/5

נשמח לקבל מכם ביקורת חיובית שתסייע לנו להגיע לעוד אנשים :)

תוכן עניינים

אנחנו מספקים פתרונות חימום ביתיים באמצעות מערכת חימום תת רצפתית

חימום הרצפה מבוצע ע"י הטמנת צנרת מים מתחת למרצפות הבית. החימום של המים בצנרת מתפזר באופן שווה לכל חלקי הבית ובכך הוא משרה אווירה קלילה ונעימה. מלבד החיסכון והיעילות של החימום התת רצפתי מתווסף למערכת השפעה בריאותית בשיטת החימום הזו.

חימום תת רצפתי עובד על תיאוריית "עילוי חום", כלומר החום עולה הישר מהרצפה כלפי מעלה ("חום צף"), ולכן הרגליים מתחחמות בהתאמה לפלג הגוף העליון אשר מתחמם בטמפ' בריאה ונכונה יותר. השימוש במים לצרכי חימום הבית הינו בריא ואינו פולט קרינה אלקטרו מגנטית כמו בחימום בחשמל.

מערכת החימום תת רצפתי של אקוהיט פועלת באופן אוטומטי ושולטת בהדרגתיות על אזורים שונים של חימום הבית. ניתן לקבוע ולשנות את הזמנים מראש בכל רגע נתון. וכמו כן ניתן לחברת את המערכות חימום רצפתי של אקוהיט למערכות – בית חכם על מנת להרחיב את השליטה.

אודות אקוהיט

חברת "אקוהיט" היא החברה המקצועית והמתקדמת בישראל לחימום תת רצפתי. לחברה למעלה מ-25 שנות ניסיון בתחום ואנו עומדים בגאון בחוד החנית של תחום החימום בארץ.

חברת "אקוהיט" מתמחה בחימום תת רצפתי באמצעות משאבות חום, אשר נחשבות למערכות המתקדמות, יעילות, חסכוניות ואיכותיות בשוק העולמי והישראלי בפרט.

משרדי החברה ממוקמים ביישוב תל עדשים שבצפון הארץ, ואנו מעניקים שרות ומענה ללקוחות מצפון ועד דרום, בדגש מירבי על שירות מקצועי, איכותי, אדיב ומהיר.

מגוון הלקוחות הרחב שלנו כולל בין היתר לקוחות פרטיים, בריכות שחייה (עירוניות ופרטיות), מקוואות, פנימיות, מוסדות חינוך, עולם החקלאות ועוד.

שמחנו להכירכם:

אהבתם את התוכן? בטוח תאהבו גם:

הסבה מסולר למשאבות חום

ניתן לומר שבשנים האחרונות עולה המודעות לשימוש באנרגיה באופן חכם יותר וחסכוני יותר. אם בעבר למשל חימום הבית התבסס על דלקים כאלה ואחרים, אולי כתוצאה

העלאת ערך הדירה

איך מעלים את ערך הדירה?

לכל מי שבעל נכנס שאינו חדש לגמרי מהקבלן, עולה השאלה עם השנים – איך אני יכול להעלות את ערך הנכס ולמקסם את התשואה האפשרית ממנו,

צינורות חימום תת רצפתי וטכנאי שמכוון את המרכזיות מים

צריכת חשמל חימום תת רצפתי

בשנים האחרונות לקוחות רבים שבונים בית חדש, קונים דירה חדשה או מבצעים שיפוץ משמעותי בדירת יד שנייה מתקינים מערכת חימום תת רצפתי באמצעות מים וזאת

הנחת צנרת חימום תת רצפתי בבית בסביון

פתרונות חימום לבית פרטי

בתים פרטיים הם בדרך כלל רחבי ידיים ולכן זקוקים לחימום שיכסה שטחים גדולים. הטכנולוגיה מגיעה לכל תחום בחיינו וגם בתחום זה יש מערכת חדשנית של

פתרונות חימום תת רצפתי לדירה חדשב בבנייה

פתרונות חימום לדירה חדשה

כאשר קונים דירה חדשה כל האופציות בנושא החימום הן פתוחות. בדרך כלל הדיירים מתייעצים בנושא זה עם אנשי מקצוע שמלווים אותם כמו מהנדס, אדריכל או

דילוג לתוכן