משאבות חום

בשנים האחרונות, אנו רואים שימוש הולך וגובר ע"י משאבות חום - Heat Pump כמוצר משלים למערכות חימום, הסיבה לכך היא השימוש בטכנולוגיה שעוררה מהפכה בתפיסתנו את ענף החימום.

חימום על ידי משאבת חום מנצל את אנרגיית השמש הנקלטת ולכן מדובר בחימום ע"י אנרגיה חסכונית ואינסופית.
מערכות חימום תת רצפתי של "אקוהיט" המשולבות משאבות חום, מקנות ללקוחות חימום איכותי ביותר, 24 שעות ביממה, הן בפן הכלכלי והן בפן הבריאותי.
יעילות טכנולוגית הבאה לידי ביטוי במגוון מערכות חימום - חימום בתים (בניה ירוקה), חימום מקוואות, חימום בריכות, חימום מים, חימום צימרים, חימום לולים...
משאבת חום מחממת מים באנרגיה מתחדשת, אנרגיה סולרית ולכן נמצאת בשימוש רחב בבניה ירוקה ובפרויקטים של התייעלות אנרגטית.
משאבת חום הינה אמצעי חימום הטוב ביותר שקיים היום לצרכי חימום מים, חימום בתים...
במשאבת חום אין בעירה ישירה ושריפת דלקים ואו גזים לכן משאבת חום הינה אמצעי חימום ירוק וידידותי לסביבה, ללא זיהום אויר וללא פגיעה באוזון. משאבת חום נמצאת בשימוש רחב בבניה ירוקה ומשדרגת מערכות קיימות לירוקות יותר.
יעילות משאבת חום עולה על כל אמצעי חימום אחר הקיים בשוק, לדוגמא: משאבת חום יעילה מחימום על גז פי 5 (על כל 5 שקל שתשלמו על ידי חימום בגז, תשלמו 1 שקל עם חימום במשאבת חום). יעילה פי 7 מחימום בסולר/נפט, יעילה פי 4 מחימום בחשמל.

"אקוהיט" משקיע אמצעים ומאמצים רבים בפיתוח והתאמת המוצרים לדרישות השוק הישראלי.
במשאבות חום "אקוהיט" מגוון רב של אמצעי הגנה השומרים על המשאבות חום שיעריכו ימים וישרתו את הלקוח לאורך שנים רבות ללא תקלות.
משאבות חום "אקוהיט" הוכיחו את עצמן בשטח, חורף 2011-2012 קר בירושלים הטמפרטורה הגיע מתחת ל 0 מעלות שלג בחוץ והמשאבות חום "אקוהיט" עבדו ללא הפסקה וסיפקו את החימום לבתים בצורה מאוד טובה גם בכפר וורדים משאבות חום "אקוהיט" חיממו את מי הצריכה לקנטרי כפר וורדים.
משאבות חום "אקוהיט" מותקנות באזורים רבים בארץ מהדרום ועד הצפון ומספקות חימום בריא וחסכוני ללקוחותינו.


משאבות חום
משאבות חום

מערכת לחימום תת רצפתי הפועלת על משאבות חום